Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu

 

Aktualności


Lipcowy Reunion 2022 stypendystów United World Colleges – Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Czartoryskiego

Tym razem odbył się w Warszawie i tradycyjnie był okazją do wręczenia oficjalnych potwierdzeń, nominacji dla nowych stypendystów, którzy rozpoczną swą naukę w nowych szkołach na całym świecie.

Od lat wśród polskich stypendystów „królują” opolscy Trójkowicze – jesteśmy szkołą, z której wywodzi się najwięcej nagrodzonych stypendiami uczniów. W tym roku kolejnymi – 39. i 40. stypendystami zostali Jan Sosnowski z kl. II d matematyczno – informatycznej, który wyjedzie do Worth School U.K. oraz Martyna Mietelska  z kl. I c oddziału międzynarodowego, która została uczennicą  Chigwell School U.K. Stypendia dla Martyny i Jana pochodzą z programu UWC  donacji prywatnych.

Na Reunion’ie spotkali się z Anna Badorą  i Piotrem Kalembą, stypendystami z poprzednich lat oraz Bartoszem Szyszką i  Adamem Śmiechowskim ( nieobecny na zdjęciu), którzy obecnie aktywnie wspomagają działanie Fundacji.  

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.