Dzisiaj jest środa, 13 listopad 2019r,

Rok szkolny - 2019/2020

Plan spotkań z rodzicami 21 listopada 2019 r. (czwartek)

Szkolenie dla rodziców i kadry pedagogicznej podczas wywiadówek (czwartek)

Dnia 21 listopada br. (tj. czwartek) na auli szkolnej ( 1 piętro) odbędą się szkolenia mające na celu pogłębienie wiadomości z zakresu zagrożeń płynących z zażywania środków psychoaktywnychwśród młodzieży, sposobów rozpoznawania problemu oraz środków zaradczych w dwóch blokach:

Wykaz stypendystów w roku szkolnym 2019/20120

Uroczyste obchody 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Szachowe Sreberka

Listopad rozpoczął się dużym sukcesem sportowym naszych szachistów. Drużyna w składzie Wojciech Siłka 3b, Jacek Cytera 3b, Patrycja Chrobot 1dn, Marek Kossakowski 1ds, Ada Kępczyńska 2c, wywalczyła 4 listopada srebrny medal w Mistrzostwach Opola Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Drużynowo. Jednocześnie zdobyła możliwość startu w półfinale wojewódzkim, który już za dwa tygodnie.

GRA BIZNESOWA: KOMUNIKACJA W ZESPOLE

Uczniowie klasy 1Ds biorą udział w projekcie Wydziału Ekonomicznego Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu pod nazwą " Gra biznesowa: komunikacja w zespole".

Dni Patronki III LO w Opolu Marii Skłodowskiej - Curie

Transplantacja narządów, komórek i tkanek

24 października 2019r w auli naszej szkoły, klasy o profilu biologiczno-chemicznym, miały możliwość wzięcia udziału w bardzo ciekawym wykładzie, który przeprowadził Pan Andrzej Janoch - Regionalny koordynator ds. Transplantacji z Wrocławia. Tematem wykładu była "Transplantacja narządów, komórek i tkanek".

Opolska Jesień Literacka

I ty możesz zostać dawcą szpiku!

22 października uczniowie kl. II e o ukierunkowaniu lekarskim uczestniczyli jako wolontariusze w akcji ,,Dzień Dawcy Szpiku".Pomagali w rejestracji potencjalnych Dawców, przeprowadzali wstępne wywiady medyczne, wskazywali, jak wypełnić formularz z danymi osobowymi oraz pobrać wymaz z błony śluzowe

« [1] 2 3 4 z 4 stron »