Dzisiaj jest poniedziałek, 24 wrzesień 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

LOGICZNY UCZEŃ w III LO w Opolu

LOGOS – projekt zajęć fakultatywnych rozwijających kompetencje ogólnorozwojowe związanych z: krytycznym, samodzielnym myśleniem; poprawnym argumentowaniem; logiką oraz heurystyką.

„MARZĘ, MYŚLE, TWORZĘ - NA OKRĄGŁO”

Gimnazja oficjalnie przestaną istnieć. Jednak uczniowie owych instytucji przeciwnie, są i chcą działać. Ostatni rocznik nie będzie wyłącznie gasił światła, my chcemy przeżyć ten rok na pełnej petardzie.

Uczniowie III LO – delegatami Europejskiego Parlamentu Młodzieży

Europejskiemu Parlamentowi Młodzieży (EYP) przyświeca cel przybliżania młodym ludziom wartości demokratycznych, poprzez zapoznawanie ich z funkcjonowaniem poszczególnych komórek Unii Europejskiej, a także uwrażliwianie młodego pokolenia na problemy o zasięgu światowym, przy jednoczesnym stymulowaniu do poszukiwania rozwiązań tychże kwestii we własnym zakresie.

OGŁOSZENIE

W ZWIĄZKU Z PLANOWANĄ PRZERWĄ W DOSTAWIE WODY W GODZ.12.00 – 15.00 W DNIU 14.09.2018 r. (piątek) PODEJMUJĘ DECYZJĘ O SKRÓCENIU W TYM DNIU LEKCJI DO GODZ.12.25 (ODBĘDZIE SIĘ 5 LEKCJI).
DYREKTOR ZSO

Spotkanie organizacyjne zajęć języka rosyjskiego

Spotkanie organizacyjne zajęć dodatkowych (kółko) z języka rosyjskiego w poniedziałek 17.09 o godz. 15 w sali 14.

Plan spotkań z rodzicami 13 września 2018 r. (czwartek)

15.00 – Rada Pedagogiczna – aula szkoły

16.00 – spotkanie dla rodziców uczniów klas trzecich liceum
w sprawie egzaminu maturalnego – aula szkoły

17.00 – spotkanie dla rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum
w sprawie egzaminu – aula szkoły

17.30 – zebranie studniówkowe – sala 60A (parter)

Konkurs #cojaczytam

Szanowni Państwo,

fundacja Nowoczesna Polska zaprasza uczniów, nauczycieli i bibliotekarzy do wzięcia udziału w dwóch konkursach i zawalczenia o atrakcyjne nagrody! Bardzo proszę o przekazanie poniższych informacji społeczności szkolnej.

Projekt pt. „Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej jako III misja Uniwersytetu Opolskiego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
POWR.03.01.00-00-EF42/16 - okres realizacji od 01.09.2017 r. do 30.06.2019 r.

UWAGA WSZYSCY UCZNIOWIE KLAS I

10 WRZEŚNIA GODZ. 8.00 – 9.30.

TEST OTWARCIA Z MATEMATYKI DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS I OPOLSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Obecność obowiązkowa
Proszę wziąć ze sobą przybory matematyczne.
Test jest badaniem diagnostycznym, nie sprawdzianem…

Rozpoczęcie roku w ZSO w Opolu

3 września 2018 uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019 w ZSO w Opolu. W auli szkoły pierwszoklasistów przywitała Pani Dyrektor Joanna Raźniewska.
Uroczystość uświetniły występy uczniów z klasy 1a, 2a i 3b.

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »