Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie  naszych uczniów.

W związku z kolejną  informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja  br. edukacja nadal prowadzona  będzie w formie zdalnej.

W dniach 26-27-28 maja zapraszamy Rodziców/ Opiekunów do konsultacji z nauczycielami, również w formie zdalnej – poprzez e -dziennik III LO w Opolu.

Przypominam maturzystom o zapoznaniu się z harmonogramem oraz zasadami reżimu sanitarnego egzaminów, które rozpoczynają się 8 czerwca 2020r.
Nadal prowadzimy konsultacje  i zajęcia dla naszych absolwentów przygotowujące do matury, w formie e- learningowej, zgodnie z podanym harmonogramem.

Kandydatów do klas I naszej szkoły w roku 2020/2021 zapraszam do śledzenia informacji dotyczących rekrutacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

oraz udziału w projekcie Akcja – Rekrutacja na stronie lo3.opole.pl i FB szkoły, dzięki któremu będzie można nieco lepiej poznać III LO w Opolu.

W sprawach pilnych – jak dotychczas – prosimy o kontakt poprzez pocztę internetową sekretariat@lo3.opole.pl oraz e – dziennik.

24.05.2020.

Dzisiaj jest sobota, 30 maj 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Konsultacje dla uczniów 1-5.06.2020.

zgodnie z § 3 pkt 6 rozporządzenia MEN z dnia 14 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 871) od dnia 1 czerwca 2020 r. do dnia 7 czerwca 2020 r. uczniom szkoły podstawowej i ponadpodstawowej oraz uczniom szkół artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej zapewnia się konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Regulamin i terminarz rekrutacji do III Liceum Ogólnokształcącego w Opolu - 2020

Wewnątrzszkolny regulamin rekrutacji uczniów do klas pierwszych w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu w roku szkolnym 2020/2021.

AKCJA REKRUTACJA

Pragniemy serdecznie zaprosić ósmoklasistów w nasze wirtualne progi i niniejszym przybliżyć nieco nasze liceum i społeczność szkolną.
Z radością powitamy Was w przyszłym roku szkolnym w murach opolskiej Trójki!

Zapraszamy do obejrzenia filmów:

Rekrutacja - liceum 2020

Wirtualny Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

Po raz pierwszy Uniwersytet Śląski w Katowicach organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia w formie wirtualnej. Wydarzenie online rozpocznie się już 4 czerwca o godz. 9.00.

Dyskusje Moderowane SU w Opolu

20 oraz 22 maja odbyły się Dyskusje Moderowane SU w Opolu organizowane przez Ogólnopolska Federacja Młodych

W dyskusjach brali udział uczniowie naszej szkoły! Byli to: Marek Kossakowski oraz Piotr Zatrwanicki. Tematem debat było: Czy e-learning w przyszłości zastąpi edukację tradycyjną?

Wirtualna sesja tureckiego Europejskiego Parlamentu Młodzieży.

W ostatnich dniach uczeń klasy 1an, Kacper Lubiewski, brał udział w pierwszej wirtualnej sesji tureckiego Europejskiego Parlamentu Młodzieży. Samo wydarzenie skupiało się w dużej mierze na ochronie środowiska. Odnalazł się tam więc wspaniale Kacper, który opowiedział delegatom o działalności polskiego Młodzieżowego Strajku Klimatycznego - jego przedsięwzięciach i aktywizmie. Gratulujemy!

Czyli Pani Kasia, wf dla wszystkich.

Uniwewrsytet Medyczny Wrocław

Szanowni Państwo,

Pandemia niestety nie pozwoliła nam zaprosić uczniów klas maturalnych w mury uczelni. Dlatego wychodzimy na spotkanie do internetu. Jeśli w Państwa szkole znajdują się klasy biologiczno-chemiczne, ratownicze lub inne, które mogą być zainteresowane kierunkami medycznymi, to prosimy o udostępnienie im informacji o Dniu Otwartym Online.

Terminarz e-konsultacji dla maturzystów

« [1] 2 3 4 5 z 6 stron »

Liczba odwiedzin: 5552039