Dzisiaj jest sobota, 01 październik 2016r,

Rok szkolny - 2016/2017

"Sam nie palę i innym odradzam"

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny
pt. „ Sam nie palę i innym odradzam”
dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych woj. opolskiego

Konkurs „Wyspa szczęścia”

Miejska Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Opolu organizuje konkurs pn. "Wyspa szczęścia", polegający na stworzeniu dokumentów aplikacyjnych na stanowisko członka rządu poniżej opisanej wyspy:

WYCIECZKI INTEGRACYJNE DO KARPACZA- KLASY 1 LO

3-4.10 – KLASY : 1A i 1D – OPIEKA – J.RAŹNIEWSKA, A.WICKIEWICZ, A.SZYMCZAK,K.ŁAPCZYŃSKI

6- 7.10 – KLASY : 1B i 1C – OPIEKA – K.STECKA, M.DOROTNIK-KUKIELKA,A.STĘŻOWSKA, K.ZGADZAJ, I.RATAJCZAK

WYJAZD – GODZ.7.45, POWRÓT – GODZ.OKOŁO 18.00 – PARKING PRZY SZKOLE .
OSOBY, KTÓRE NIE JADĄ (TYLKO 2 OSOBY !) POZOSTAJĄ POD OPIEKĄ RODZICÓW.

UCZNIOWIE PSP2 NA POKAZACH CHEMICZNYCH

W ubiegły piątek, 23.09.2016 r., podczas pokazów chemicznych, gościliśmy uczniów klasy Vb Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu.

CanticumVivum

Zapraszamy do udziału w działalności szkolnego chóru
CanticumVivum
Dyrygent: p. AleksnadraŚlepecka
Próby : środa 8.00 Piątek 14.15

XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY

im. Wojciecha Korfantego
Pod patronatem
Pana Profesora Jerzego Buzka

Organizator: Związek Górnośląski w Katowicach, Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach, Stowarzyszenie Polonistów w Krakowie

UWAGA!!! Klasy IIIgA i IIIgB

Klasy IIIgA i IIIgB wyjeżdżają w dniach 27, 28 i 29 września 2016 na wycieczkę do Warszawy (poniedziałek, wtorek, środa).

Opiekunowie: A. Buscicchio, A. Maziakowska, A. Wickiewicz.

Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły według następującego planu:

Program FLEX

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz American Councils for International Education zapraszają uczniów szkół średnich do udziału w Programie FLEX. Jest on finansowany przez Departament Stanu USA. Umożliwia polskim uczniom naukę w amerykańskiej szkole średniej w roku szkolnym 2017/18. O udział w programie mogą ubiegać się uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz klas pierwszych liceum. Uczestnicy będą goszczeni przez amerykańskie rodziny, dzięki czemu lepiej poznają kulturę tego kraju. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

XIII Świętokrzyskie Warsztaty Matematyczne

W dniach 08-11.09.2016r. troje uczniów naszej szkoły: Beata Janiak, Tomasz Borsuk oraz Sven Solisch uczestniczyło w warsztatach matematycznych, które odbyły się w Św. Katarzynie, w woj. świętokrzyskim.

Ogłoszenie o konkursie stypendialnym do szkół UWC

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego
ogłasza konkurs stypendialny na lata szkolne 2017–2019

« [1] 2 3 4 5 z 20 stron »