Dzisiaj jest piątek, 28 luty 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

10 lat drogi na Harvard

Dla kogo jest ten konkurs?

Celem konkursu jest promowanie studiowania na najlepszych uczelniach na świecie. Wyłaniamy osoby, które według nas mają największe szanse dostać się na jeden z nich. Aby to sprawdzić, poprosimy Cię o wykonanie dwóch zadań oraz chcielibyśmy usłyszeć o Twoich dotychczasowych osiągnięciach.

TARGI EDUKACYJNE

10-11.03.2020

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Opole, 1 marca 2020r.

SPOTKANIE AUTORSKIE ABSOLWENTA III LO

MARKA ZATWARNICKIEGO
NOWA POWIEŚĆ, NOWA PRZYGODA
26 lutego 2020
Sala Konferencyjna MBP
ul. Minorytów 4
ZAPRASZAMY !!!

Uczniowie i absolwenci III LO

Uczniowie i absolwenci III LO, którzy otrzymali stypendium motywacyjne w 2019 r., proszeni są o pilny odbiór PIT-ów w księgowości szkoły.

Turniej piłki siatkowej

W piątek 7. lutego odbył się noworoczny turniej piłki siatkowej dla klas drugich liceum. Wszystkie klasy wystawiły mocne sześcioosobowe składy, które stoczyły 10 wyrównanych meczów. Uczniowie mieli szansę na rywalizacje międzyklasową w miłej, sportowej atmosferze. Wydarzenie zostało bardzo dobrze odebrane przez uczniów. Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział, a nauczycielom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu wydarzenia.

Trójkowicze w polonezie na opolskim rynku

Po raz 18 opolscy maturzyści mogli zatańczyć wspólnego poloneza, poprowadzonego w tym roku m.in. przez Pana Prezydenta Miasta Opola, Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Opolskiego , prof. Marka Masnyka.

UWAGA MATURZYŚCI I ABSOLWENCI PRZYSTĘPUJĄCY DO MATURY 2020 !

W DNIACH 24, 25 LUTEGO BĘDZIE PRZEPROWADZONA OBOWIĄZKOWA WERYFIKACJA POPRAWNOŚCI DANYCH I WYBORÓW EGZAMINACYJNYCH ZDAJĄCYCH MATURĘ W SESJI WIOSENNEJ 2020.

Trójkowicze i (nie)ostatni lot w kosmos

W środę 5 lutego uczniowie naszej klasy 2C mieli okazję uczestniczyć w wystawie organizowanej przez Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Opolu.

UWAGA !!!

W związku z długotrwałą nieobecnością
sekretarza szkoły
prosimy o zgłaszanie spraw uczniowskich w godzinach
10.00. - 12.00.

W okresie ferii 10.02. - 21.02.2020.
sekretariat będzie czynny w godz. 10.00 - 12.00.

« [1] 2 3 4 5 z 10 stron »