Szanowni Państwo;

w związku z  przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN

z dnia 29 kwietnia 2021r.  ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

1. 17- 28 maja - wszystkie zajęcia dla klas II S 3- letniego LO prowadzone będą według planu lekcji, stacjonarnie, w szkole

2. 17 – 21 maja,  klasy I  – stacjonarnie,
    kl. II N – zdalnie

3. 24- 28  maja, klasy II N – stacjonarnie,
    kl. I – zdalnie

Pozostaje stały, roczny  plan lekcji i sal.

Przypominam o zasadach ograniczeń sanitarnych, obowiązujących w szkole maseczkach, częstym dezynfekowaniu dłoni i dystansie społecznym.

Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia sanitarne, bardzo proszę o załatwianie spraw – w miarę możliwości – drogą emailową (sekretariat@lo3.opole.pl)  lub telefonicznie.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 07 maj 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Szanowni Państwo;
w związku z przedłużeniem czasu zdalnej edukacji w sytuacji pandemii wg Rozporządzenia MEiN
z dnia 29 kwietnia 2021r. ( DZ.U.30.04.2021, poz. 824)

informuję, że:

od dnia 10 do 14 maja planowe lekcje dla wszystkich klas prowadzone będą zdalnie
od dnia 17 do 28 maja zajęcia szkolne będą odbywać się w tzw. systemie hybrydowym:

Podsumowanie Wirtualnego Dnia Otwartego

Drodzy Ósmoklasiści i Rodzice! Miło nam było gościć Was wirtualnie w progach naszej szkoły. Tym, którym nie udało się z nami spotkać, umożliwiamy dostęp do skrótów ze spotkań w poszczególnych w klasach i zespołach. Zachęcamy do zapoznania się!

Informacja o Stypendium akademickim Fundacji Edukacyjnej im. Jerzego Juzonia

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości

MŁODY GŁOS EUROPY - JAK MŁODE POLKI I POLACY WIDZĄ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ W UE

W jakiej Unii Europejskiej chce żyć młodzież? Co ich zdaniem wymaga zmian i reform? 9 maja 2021 r., w Dzień Europy, Komisja Europejska w Polsce oddaje głos młodym ludziom, aby powiedzieli, co jest dla nich ważne i jak wyobrażają sobie swoją przyszłość. Debata online z udziałem młodzieży i ekspertów będzie transmitowana na żywo od godz. 12:00 na Facebooku oraz na kanale YouTube Komisji Europejskiej w Polsce.

Opolskie Orły

Maturalne egzaminy wystartowały !!!

Nie czekaliśmy na kwitnące kasztany: 4 maja rozpoczął się maturalny maraton, który będzie trwał do 20 maja.

W tym roku, pandemicznym, tylko egzaminy pisemne.
Tylko czy aż?
Trzymamy kciuki za naszych absolwentów,
życzymy powodzenia.

Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach

Małymi krokami wracamy do normalności! Od 4 maja br. do szkoły wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach stopniowo starsi uczniowie. Od 31 maja br. szkoły i placówki oświatowe będą funkcjonowały w trybie stacjonarnym.

Ranking Liceów Opole 2021

W rankingu liceów w Opolu 2021 roku, który zorganizowany został przez portal WaszaEdukacja.pl, wzięło udział 6 liceów, spełniając tym samym wymogi regulaminu. Podczas tworzenia rankingu, brane pod uwagę były wyniki egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, wskaźnik Edukacyjnej Wartości Dodanej (EWD) oraz osiągnięcia z olimpiad przedmiotowych.

« [1] 2 3 4 5 z 30 stron »