Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest sobota, 28 listopad 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

Spotkania Autorskie - Mariusz Czubaj

Mariusz Czubaj - pisarz, profesor antropologii kultury, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obszar badań: kultura i literatura popularna oraz seriali, kultura fanowska, antropologia sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

AKTYWNY SAMO-RZĄD

Zbiórka darów dla Hospicjum Betania - przyłącz się i Ty!

Co roku, wspólnie z uczniami naszej szkoły, jeździmy "kolędować" w okresie przedświątecznym do Hospicjum Betania w Opolu.

Wraz z podopiecznymi Hospicjum śpiewamy kolędy, dekorujemy pierniki, ubieramy choinki - jest to specjalny czas dla nas i dla nich.

W tym roku z powodu pandemii, nie jest to możliwe, za to chcemy włączyć się w zbiórkę darów dla Hospicjum Betania.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej przyznane za szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali tegoroczni absolwenci i uczniowie III LO w Opolu

Zmiany na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym

Rusza kolejna - już piąta edycja konkursu

Imagine Music Experience 2020

Imagine to szansa dla młodych muzyków, którzy tworzą własną muzykę solo lub w zespole - konkurs, dzięki któremu możesz zdobyć nagrody pieniężne w formie bonów na zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych. Pop, soul, rock, metal - nie ma znaczenia styl muzyki jaką wykonujesz. Konkurs otwarty jest na wszystkie gatunki.

Op@lskie dla Liceów - zdalne nauczanie zbliża

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu

W ostatnich dniach zmarł Pan Ginter Smolarz

W ostatnich dniach zmarł