Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH

4 i 18 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu. Z tej okazji Sejm 24 maja 2013 r. podjął uchwałę ustanawiającą 4 czerwca Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

Podziękowania dla Michała Wachnickiego

za przygotowania akcji prozdrowotnej
pt.: PROFILAKTYKA NADWAGI I OTYŁOŚCI UCZNIÓW I SPORTOWCÓW Z SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ W TYM SPORTÓW ZESPOŁOWYCH I KARATE KYOKUSHIN

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Opolskiego

- włączenie PMWZS w Opolu do struktur Uniwersytetu to również fizjoterapia, pielęgniarstwo. Położnictwo, kosmetologia i dietetyka.

Matura 2020. Szef CKE: Maturzyści to dorośli ludzie, będą umieli zadbać o dystans

Wystawa - Śladami Chopina

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu
Biblioteka Muzyczna
zaprasza na wystawę
"Śladami Chopina"
- z okazji przypadającej w 2020 r. 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina

Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

Przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Pokaz obsługi systemu naboru elektronicznego przez kandydata

W dniu 9 czerwca 2020 r. o godz. 14.00 firma Vulcan organizuje pokaz dla rodziców/kandydatów z całego kraju odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Dzień Maturzysty 2020

(3 czerwca, godz. 13.30) na stronie www.studia.gov.pl odbędzie się wirtualny Dzień Maturzysty 2020 - pierwszy etap kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy dla tegorocznych maturzystów planujących studia.

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna / zwroty wypożyczeń/ będzie czynna
w dniach 1-5 czerwca w następujących godzinach:

Konsultacje dla uczniów 1-5.06.2020.

« [1] 2 3 4 5 z 7 stron »