SEKRETARIAT SZKOŁY  CZYNNY:

PROSIMY OSOBY ZAKWALIFIKOWANE
DO KLAS PIERWSZYCH
O DOSTARCZENIE W DNIACH
13 – 18.08. 2020.  (do godz. 15.00)
NASTĘPUJĄCYCH DOKUMENTÓW:

— ORYGINAŁ ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
— ORYGINAŁ ZAŚWIADCZENIA Z EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
— 2 OPISANE ZDJĘCIA LEGITYMACJYJNE

PRZYPOMINAMY O REŻIMIE SANITARNYM !

Dzisiaj jest czwartek, 06 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI - 11 SIERPNIA 2020, OD GODZ.10.00 - 12.00 - II PIĘTRO
W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE - ODBIÓR W SEKRETARIACIE SZKOŁY W GODZINACH PRACY SEKRETARIATU.
ABSOLWENCI Z UBIEGŁYCH LAT - ODBIÓR W SEKRETARIACIE.

Konkurs fotograficzny

Dyrekcja Generalna ds. Edukacji, Młodzieży, Sportu i Kultury (DG EAC) ogłosiła konkurs fotograficzny. Temat przewodni to lokalna turystyka oraz klejnoty kultu. Do 23 sierpnia br. obywatele z krajów objętych programem Kreatywna Europa mogą przesyłać zdjęcia wraz z opisem (40-50 słów), pokazując jak tego lata doświadczają i cieszą się kulturą oraz dziedzictwem Europy blisko domu.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!

Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:

Upamiętniamy rocznicę POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Weź udział w akcji bohaterON.pl

Informacje dla Rodziców

Informacje dla Rodziców, dotyczące dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów niepełnosprawnych w 2020 r.

Zostań wolontariuszem Akademii Przyszłości

Wolontariusz Akademii Przyszłości daje szansę na zmianę historii życia Dzieciom, które w siebie nie wierzą i zmagają się z trudnościami w szkole - w nauce i relacjach. Pomaga im budować poczucie własnej wartości, odkrywać mocne strony. Ma realny wpływ na przyszłość konkretnego Dziecka.

Upamiętniamy rocznicę POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ WIZYTĘ
w Muzeum Powstania Warszawskiego

Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego

Wśród 7 tegorocznych laureatów
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego
znalazła się - nie przez przypadek -
abiturientka klasy społeczno - prawnej
opolskiej Trójki, ANNA DOMAGAŁA.

#DobreWakacje - akcja MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczyna akcję #DobreWakacje. Każdego dnia do końca wakacji będziemy zamieszczać na naszych kanałach internetowych informacje o wartościowych przedsięwzięciach edukacyjnych, sportowych czy kulturalnych oraz ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu. Będziemy również przypominać o bezpieczeństwie podczas wakacji. Chcemy w ten sposób wesprzeć uczniów i rodziców, którzy ze względu na pandemię koronawirusa musieli zmienić lub ograniczyć swoje plany wypoczynkowe.

Wystartował nabór do Rady Dzieci i Młodzieży - zgłoś się do 11 września

Rusza nabór do piątej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej. Rada jest organem pomocniczym Ministra. Do jej zadań należy wyrażanie opinii, w tym przedstawianie propozycji w kwestiach dotyczących dzieci i młodzieży w szczególności przedstawianie opinii na temat planowanych zmian i propozycji rozwiązań.

« [1] 2 3 4 5 z 12 stron »