Dzisiaj jest sobota, 25 maj 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Opolski Kurator Oświaty wręczył laureatomtegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W poniedziałek 20 maja 2019
Opolski Kurator Oświaty - Pan Michał Siek -
wręczył laureatom tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, 51. Małej Olimpiady Matematycznejoraz Konkursu na delegatów tegorocznej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży nagrody i dyplomy.

ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ TALENTÓW

Złóż wniosek do 30.06

Egzamin z języka angielskiego do klas 1C (dwujęzyczne)

Przypominamy, że osoby, które zgłosiły swój udział w egzaminie z języka angielskiego do klas 1C (dwujęzyczne), muszą zgłosić się w podanych terminach z legitymacją szkolną lub innym dokumentem tożsamości!

Plan spotkań z rodzicami 23 maja 2019 r. (czwartek)

II Śląskie Seminarium Dydaktyków i Nauczycieli Historii pt.:Rocznice wielu znaczeń – 1919/1939/1989. Czy odrobione lekcje historii?

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową, która będzie jednocześnie II Śląskim Seminarium Dydaktyków i Nauczycieli Historii pt.:Rocznice wielu znaczeń – 1919/1939/1989. Czy odrobione lekcje historii? organizowaną w Opolu w dniach 23-24 maja 2019 roku.

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Serdecznie zapraszamy laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, 51. Małej Olimpiady Matematycznej, wraz z nauczycielem i rodzicem na podsumowanie zmagań konkursowych w roku szkolnym 2018/2019.

FINALIŚCI OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

W dniach 5-7.04 uczniowie naszej szkoły - Michał Łazarczyk (1a) i Michał Tratkiewicz (2c) uczestniczyli w zawodach centralnych jubileuszowej LX edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (pod hasłem przewodnim "Polska i jej sąsiedzi") i jako jedyni spośród reprezentantów Opolszczyzny uzyskali tytuły Finalistów.

W DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA #ZaczynamOdSiebie

Do 2021 roku ze sklepów znikną plastikowe jednorazówki (patyczki higieniczne, plastikowe widelce, noże, łyżki, talerze, słomki, mieszadełka do napojów, patyczki do balonów, pojemniki do żywności i styropianowe kubeczki).

EYP w Opolu – „Trójkowicze” zorganizowali sesję dla młodych Europejczyków

Europejski Parlament Młodzieży (ang. EuropeanYouthParliament – EYP) to niezależna i ponadpartyjna organizacja non-profit, działająca od 1987 roku. Dziś jest jedną z największych na świecie platform debaty i edukacji obywatelskiej, wymiany poglądów oraz spotkań międzykulturowych młodych ludzi. Dzięki EYP ponad 35 000 młodych Europejczyków rocznie doświadcza demokracji w praktyce, rozwijając umiejętności komunikacji i pracy w międzynarodowym zespole.

Logiczny uczeń

« [1] 2 3 4 5 z 31 stron »