Dzisiaj jest wtorek, 17 wrzesień 2019r,

Rok szkolny - 2019/2020

Plan spotkań z rodzicami 19 września 2019 r. (czwartek)

Ogólnopolski konkurs dla młodych programistów!

Już 5 października ruszy IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Hack
Heroes, realizowanego przez Fundację Media 3.0 we współpracy z SAP SE.

16th National Selection Conference of EYP Poland w Gdańsku Trójkowicze z sukcesami

Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego, to wyjątkowy czas, w którym miała miejsce 16 Narodowa Sesja Selekcyjna Konferencji Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Polsce (16th National Selection Conference of EYP Poland).

Wspaniały sukces młodej matematyczki z III LO

BYĆ JAK ONA - EDYCJA III

Cel konkursu: Celem konkursu jest popularyzacja postaci Ireny Sendler, zainteresowanie uczniów historią bohaterki, która z narażeniem własnego życia uratowała ponad 2500 dzieci.

Nasz były uczeń MIKOŁAJ PATER z klasy 3b

W dniu 04.09.2019 miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które na trwałe zapisze się w historii naszej szkoły i nie tylko.

Nasz były uczeń MIKOŁAJ PATER z klasy 3b brał udział w finale 41. Konkursu Uczniowskich Prac z Matematyki im. Pawła Domańskiego, który był organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne i czasopismo Delta. Finał składał się z dwóch części - pierwsza obejmowała odczyt i dyskusję na temat pracy finalisty na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, a druga część miała miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uwaga uczniowie, którzy złożyli wnioski o przyznanie ITN

Giełda używanych podręczników

Giełda używanych podręczników w holu na parterze
środa 4.09.2019 - godz. 9:00 do 13:00