Uwaga , uwaga, uwaga !!!

Od dnia 16 września 2020 teren boiska
III LO w Opolu
przy ul. Dubois 28
stanie się placem budowy – remontu nawierzchni.
Teren zostanie odgrodzony i oznaczony: prosimy wszystkich o stosowanie się  do ograniczeń
i zasad bezpieczeństwa.

Przejście pomiędzy III LO i PSP 2
( od ul. Dubois do ul. Katowickiej i odwrotnie) zostanie zamknięte.

Dzisiaj jest środa, 30 wrzesień 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Uwaga!! Składanie dokumentacji do przyznania ITN na rok szkolny 2020/2021

Do 29 VI 2020r. w sekretariacie szkoły należy złożyć:

V edycji Konkursu Fotograficznego

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".
Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH

4 i 18 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu. Z tej okazji Sejm 24 maja 2013 r. podjął uchwałę ustanawiającą 4 czerwca Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

Podziękowania dla Michała Wachnickiego

za przygotowania akcji prozdrowotnej
pt.: PROFILAKTYKA NADWAGI I OTYŁOŚCI UCZNIÓW I SPORTOWCÓW Z SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ W TYM SPORTÓW ZESPOŁOWYCH I KARATE KYOKUSHIN

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Opolskiego

- włączenie PMWZS w Opolu do struktur Uniwersytetu to również fizjoterapia, pielęgniarstwo. Położnictwo, kosmetologia i dietetyka.

Matura 2020. Szef CKE: Maturzyści to dorośli ludzie, będą umieli zadbać o dystans

Wystawa - Śladami Chopina

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu
Biblioteka Muzyczna
zaprasza na wystawę
"Śladami Chopina"
- z okazji przypadającej w 2020 r. 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina

Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

Przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dzień Maturzysty 2020

(3 czerwca, godz. 13.30) na stronie www.studia.gov.pl odbędzie się wirtualny Dzień Maturzysty 2020 - pierwszy etap kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy dla tegorocznych maturzystów planujących studia.

Konsultacje dla uczniów 1-5.06.2020.

« 7 8 9 [10] 11 z 11 stron »