OD DNIA 16 LIPCA 2018

Rok szkolny - 2017/2018

6. FESTIWAL ARTYSTYCZNY OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2018

MATURA 2018

PRZYPOMINAMY , ŻE ZMIANY W DEKLARACJACH MATURALNYCH MOŻNA DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 7 LUTEGO 2018 , DO GODZ.15.00 W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

„Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej”

„Logiczny uczeń szkoły ponadgimnazjalnej” jest jednym z projektów realizowanych przez Instytut Filozofii Uniwersytetu Opolskiego w latach 2017/2018 i 2018/2019 ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W każdej grupie uczniów przeprowadzane są 30- godzinne zajęcia fakultatywne rozwijające kompetencje ogólnorozwojowe

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ.

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ. ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM” - dla uczniów najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych (licea ogólnokształcące i technika)

INFORMACJA O STYPENDIACH MOTYWACYJNYCH

( ZGODNIE Z ART.90G USTAWY Z DNIA 7 WRZEŚNIA 1991 O SYSTEMIE OŚWIATY )
DLA UCZNIÓW OSIĄGAJĄCYCH W DANYM SEMESTRZE WYSOKIE WYNIKI W NAUCE:

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

HARMONOGRAM KLASYFIKACJI W ZSO ZA 1 SEMESTR 2017/2018

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych dla uczniów ZSO w Opolu

INFORMACJE O OFERTACH UBEZPIECZEŃ NNW DLA UCZNIÓW ZSO W OPOLU

• UBEZPIECZENIA SĄ DOBROWOLNE