Dzisiaj jest piątek, 22 luty 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Projekt „Krokus”

W dniu 16 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w projekcie „Krokus”. Jest on realizowany z inicjatywy Irlandzkiego Towarzystwa Edukacji o Holokauście (Holocaust Education Trust Ireland).

Licealista na rynku pracy - Regulamin naboru i uczestnictwa uczniów w projekcie

Regulamin naboru i uczestnictwa uczniów w projekcie: "Licealista na rynku pracy - zdobywanie kwalifikacji i kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

International School Library Day

Zapraszamy do udziału w konkursie - Cambridge Class

Cambridge University Polish Society (CU PolSoc) ma przyjemność ogłosić trzecią edycję konkursu stypendialnego „Cambridge cLASs” na lata szkolne 2019-21 skierowanego do uczniów I klas polskich szkół ponadgimnazjalnych.

100 - lecie Niepodległości Polski

Zapraszamy do oglądania wystawy
„OJCOWIE NIEPODLEGŁOŚCI”
PRZYGOTOWANEJ PRZEZ IPN
Aula III LO w Opolu, ul. Dubois,
do 15.10.2018.

Z okazji święta wszystkich pracowników polskiej oświaty

Szanowni Państwo,

Z okazji święta wszystkich pracowników polskiej oświaty
składamy Państwu życzenia
SPOKOJNEJ, SATYSFAKCJONUJĄCEJ PRACY, ZAANGAŻOWANIA I RADOŚCI, ADEKWATNYCH EKWIWALENTÓW (NIE TYLKO EMOCJONALNYCH)
I PO PROSTU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
W imieniu społeczności III LO
im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu

Trójkowicze odnoszą sukcesy na całym świecie

Absolwentka PG9 i uczennica naszego liceum, Agnieszka Dulas, która po pierwszej klasie uzyskała stypendium United World Colleges i od drugiej klasy kontynuuje naukę w Stonyhurst College w Wielkiej Brytanii, została mianowana prefektem szkoły. Na czym polega ta zaszczytna funkcja, możecie przeczytać w poście UWC Poland.

Fundacja "Dr Clown" - podziękowanie

Ścieżki Australii

Spotkanie ze studentami i nauczycielami z Australii
3 października klasy dwujęzyczne Opolskiej Trójki oraz zaproszeni uczniowie takich klas ze współpracujących z dwujęzycznym liceum szkół podstawowych, mieli okazje niezwykłego spotkania z gośćmi z Australii: nauczycielami i studentami z Melbourne.

« 10 11 [12] 13 14 z 25 stron »