X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zamknij okienko

 

 

Przypominamy Rodzicom naszych uczniów,

że do końca października można dokonać ubezpieczenia NW uczniów

na okres od 1.09.2018. do 31.08. 2019.

Zasady w załączniku

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest czwartek, 18 październik 2018r,

Aktualności

Rok szkolny - 2017/2018

CEMS Club Warszawa

Szanowni Państwo,

w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w czternastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 15-18 maja 2018 r. w Warszawie.

więcej »

XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Z XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, z tytułem finalistki powróciła Izabela Zielińska, uczennica klasy II biologiczno – chemicznej III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu.

więcej »

TRICITY MODEL UNITED NATIONS 15.03-17.03 2018

Opolanie z LO III delegatami Modelowych Obrad ONZ w Gdyni.
Przygodę w Trójmieście zaczęliśmy 14 marca długą ośmiogodzinną jazdą pociągiem do Gdyni, a po przybyciu udaliśmy się na chwilę na plażę, by zobaczyć polskie morze.
Następnego dnia udaliśmy się do Gdyńskiego Centrum Filmowego, gdzie miała miejsce ceremonia otwarcia Modelowych Obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych, które były głównym celem naszej podróży. W obradach uczestniczyło łącznie 170 osób, z czego 16 osób z naszej szkoły, którzy reprezentowali m.in. Stany Zjednoczone Ameryki, Wielką Brytanię i Indie.

więcej »

LXIX OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Reprezentacja III LO w Opolu jak zawsze na miejscu!
W dniach 9 i 10 lutego 2018 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbyły się zawody II stopnia LXIX Olimpiady Matematycznej. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Mikołaj Pater z klasy IIb oraz Michał Doros z klasy IId. Obaj zmagali się z zadaniami przez dwa pełne dni. Zakwalifikowanie do finału LXIX Olimpiady Matematycznej gwarantowało rozwiązanie odpowiedniej liczby zadań – liczba ta każdego roku jest ustalana przez Komitet Główny Olimpiady Matematycznej.

więcej »

Dzień Otwarty Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Aby uczcić pierwszy dzień wiosny, grupa uczniów z naszego liceum wyjechała z Panem Robertem Sochackim na Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, by tam wziąć udział w warsztatach matematycznych zorganizowanych w ramach Dnia OtwartegoWMiI UJ. Przypomnijmy tutaj, że nasza szkoła ma podpisaną umowę o współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki UJ.

więcej »

Z opolskiej Trójki do Waszyngtonu

Pewnie nie raz zastanawiałeś się: „Jaka czynność sprawiałaby ci najwięcej radości? „ Na to pytanie zdecydowanie odpowiada uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu, Magdalena Jasińska, która, twierdzi, że jej największą pasją jest wolontariat. Magda została złotą laureatką programu Pramerica Moc Działania.

więcej »

FINAŁ 41 Olimpiady Języka Niemieckiego

W dniach 23 - 25.03.2018 odbył się w Poznaniu FINAŁ 41 Olimpiady Języka
Niemieckiego.

Uczniowie naszej TRÓJKI zostali finalistami

więcej »

Życzenia spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Życzenia spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich naszych Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników i Przyjaciół Szkoły

więcej »

Trójkowy wysyp olimpijczyków na wiosnę…

Przedwiośnie to czas finałów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, w których uczniowie opolskiej Trójki stają w szranki z najlepszą młodzieżą z całego kraju w różnorodnych dziedzinach wiedzy.

więcej »

„Licealista na rynku pracy – zdobywanie kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola”

Szanowni Państwo,

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu, jako realizator projektu „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza uczniów liceów miasta Opolu do wzięcia udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu logotypu w/w projektu.

więcej »

« 11 12 [13] 14 15 z 15 stron »

 

Liczba odwiedzin: 4456511

© 2010 ZSO Opole