Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest sobota, 28 listopad 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM
I TYM DOROSŁYM,
KTÓRZY ZAWSZE DZIECKIEM SIĘ CZUJĄ

SERDECZNE ŻYCZENIA
Z OKAZJI
DNIA DZIECKA

Trójkowicze w finale konkursu Droga na Harvard

Konkurs ma pomóc młodym ludziom, którzy marzą o studiach na najbardziej prestiżowej uczelni świata. Od 10 lat organizowany jest ten konkurs, aby pomóc ambitnym osobom w realizacji marzeń. Każdy z kilkunastu laureatów otrzymuje roczne wsparcie mentorskie członków stowarzyszenia "Harvard Club of Poland" w swojej "Drodze na Harvard". 4 laureatów nagrody głównej spędza tydzień w USA i poznaje tamtejsze uczelnie.

Wirtualny Dzień Otwarty dla kandydatów na studia

Po raz pierwszy Uniwersytet Śląski w Katowicach organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia w formie wirtualnej. Wydarzenie online rozpocznie się już 4 czerwca o godz. 9.00.

« 13 14 15 16 [17] z 17 stron »