Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych uczniów,

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Informuję, że od dnia 18 stycznia 2021 roku  na czas  nieokreślony powracamy do edukacji w formie zdalnej, zgodnie z dotychczas obowiązującymi zasadami.

Proszę o kontaktowanie się z wychowawcami i nauczycielami poprzez e – dziennik, z sekretariatem szkoły telefonicznie lub emailowo.

Życzę zdrowia i do zobaczenia w sieci !

Dyrektor PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest środa, 20 styczeń 2021r,

Rok szkolny - 2019/2020

Szanowni Państwo,
Przesyłam ofertę skierowaną do Państwa absolwentów - studia I stopnia, kierunek Architektura w języku angielskim na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Drzwi Otwarte na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów Wirtualnych Drzwi Otwartych na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego chcielibyśmy zaprosić Państwa na organizowane wydarzenie oraz poprosić o przekazanie o nim informacji uczniom Państwa Szkoły.

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

"Chcę być kimś-przyszłość w naszych rękach".
Projekt społeczny uczennic III LO w Opolu uznany w finale Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, który odbył się 2 czerwca 2020r.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół średnich i podstawowych. Trwa rekrutacja na kolejny rok szkolny.

Matura z POLSKIEGO 2020

Nowe technologie dla dziewczyn

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom (a także studentkom) w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Politechnika Opolska

UWAGA MATURZYŚCI

Uczniowie, którzy otrzymują stypendium motywacyjne za II sem. r. szk. 2019/2020 proszeni są o wypełnienie jednego z poniższych druków i złożenie w księgowości III LO w Opolu (pok. 21) lub w sekretariacie (do 30 VI 2020).

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna / zwroty wypożyczeń/ będzie czynna
w dniach 1-5 czerwca w następujących godzinach:

Rekrutacja - liceum 2020

« 16 17 [18] 19 20 z 20 stron »