Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

Zbiórka darów dla Hospicjum Betania - przyłącz się i Ty!

Co roku, wspólnie z uczniami naszej szkoły, jeździmy "kolędować" w okresie przedświątecznym do Hospicjum Betania w Opolu.

Wraz z podopiecznymi Hospicjum śpiewamy kolędy, dekorujemy pierniki, ubieramy choinki - jest to specjalny czas dla nas i dla nich.

W tym roku z powodu pandemii, nie jest to możliwe, za to chcemy włączyć się w zbiórkę darów dla Hospicjum Betania.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej przyznane za szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2019/2020 otrzymali tegoroczni absolwenci i uczniowie III LO w Opolu

Zmiany na egzaminie ósmoklasisty i egzaminie maturalnym

Rusza kolejna - już piąta edycja konkursu

Imagine Music Experience 2020

Imagine to szansa dla młodych muzyków, którzy tworzą własną muzykę solo lub w zespole - konkurs, dzięki któremu możesz zdobyć nagrody pieniężne w formie bonów na zakup instrumentów i akcesoriów muzycznych. Pop, soul, rock, metal - nie ma znaczenia styl muzyki jaką wykonujesz. Konkurs otwarty jest na wszystkie gatunki.

Op@lskie dla Liceów - zdalne nauczanie zbliża

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu

W ostatnich dniach zmarł Pan Ginter Smolarz

W ostatnich dniach zmarł