Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie

NAJLEPSZYM LICEUM w Opolu i województwie opolskim oraz na 33 miejscu w Polsce

Dzisiaj jest niedziela, 20 styczeń 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

NOC BIOLOGÓW

Mam przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami na NOC BIOLOGÓW. Jest to impreza popularno-naukowa przybliżająca wszystkim zainteresowanym największe tajniki otaczającej nas przyrody.

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola

Kandydatem na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu może zostać uczeń szkoły ponadpodstawowej z terenu miasta Opola, który spełnia łącznie następujące kryteria potwierdzone pisemnym oświadczeniem kandydata:

Kolejny sukces naszego żeńskiego zespołu - srebrny medal na Mistrzostwach Opola w Badmintonie

Kolejny sukces naszego żeńskiego zespołu. Karolina Kopka, Ada Kępczyńska i Marysia Szuster zdobyły srebrny medal na Mistrzostwach Opola w Badmintonie. Pierwszą rakietę reprezentowała Karolina, która ze spokojem i opanowaniem wygrywała kolejne sety.

Bardzo udane występy naszych szachistów na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowo!

Na przełomie listopada i grudnia 2018r. drużyna szachistów w składzie: Marek Kossakowski, Jan Machalski, Miłosz Ptaszek, Szymon Chmura i Julia Drobina wywalczyli w Mistrzostwach Opola Szkół Gimnazjalnych złoty medal.

Kolejny sukces literacki Aleksandry Orlikowskiej

Mimo że Ola jest jeszcze uczennicą gimnazjum, jej literackie zacięcie i talent przynoszą Jej sukcesy na w ogólnopolskich konkursach, w których staje w szranki nie tylko ze starszą młodzieżą ale również wraz z dorosłymi artystami słowa.

Wspaniałe sukcesy Ludwiki i Aleksandry – VIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. R. Brandstaettera „Wyjście z cienia” wygrany !

I miejsce Ludwiki Gołaszewskiej – Siwiak z kl. II a w tak prestiżowym konkursie recytatorskim to wielki sukces.

#COP24, Katowice, 14 grudnia 2018 r.

Kilkanaście rekomendacji znalazło się w manifeście przygotowanym przez młodych polskich delegatów na tegorocznym Szczycie Klimatycznym.

Boże Narodzenie 2018

Na nutach wrażliwości

Wspaniały koncert pastorałek i wspólnego kolędowania przygotowali uczniowie
naszego liceum

„Klasa1e dla potrzebujących"

Klasa 1e lekarska w tym roku pomyślała nie tylko o sobie, ale także o innych i w Bożonarodzeniowej aurze postanowiła wspomóc osoby potrzebujące i borykające się z licznymi trudnościami życiowymi w noclegowni „Barka” w Błotnicy Strzeleckiej.

« 1 [2] 3 4 5 z 23 stron »