Dzisiaj jest poniedziałek, 19 listopad 2018r,

Rok szkolny - 2018/2019

Udział uczniów naszej szkoły w spektaklu „WIATR WOLNOŚCI” Teatru „Nie teraz” z Tarnowa

Udział uczniów naszej szkoły w spektaklu
„WIATR WOLNOŚCI”
Teatru „Nie teraz” z Tarnowa
7 LISTOPADA, ŚRODA, GODZ. 14.00.

Piętnasta, jubileuszowa edycja projektu CEMS Chanc

Szanowni Państwo,

w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w piętnastej, jubileuszowej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 4-7 grudnia 2018 r. w Warszawie.

Plan spotkań z rodzicami 8 listopada 2018 r. (czwartek)

16.30 – wywiadówki dla rodziców/opiekunów
17.00 do 18.30 – dyżur dla nauczycieli niebędących wychowawcami
17.15 – spotkanie wszystkich rodziców/opiekunów uczniów klas maturalnych
z komitetem studniówkowym – aula szkoły

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020

Na podstawie zapisów załącznika do uchwały nr LXVII/1295/18 Rady Miasta Opola z dnia 27 września 2018 r. w sprawie zmiany statutu Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu zawartych

w etapie III przewodniczący Zespołu ds. wyboru członków Młodzieżowej Rady Miasta
w Opolu ogłasza nabór kandydatów na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020.

OLIMPIADY Z NAUK HISTORYCZNO-SPOŁECZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Inauguracja zajęć dla nowych stypendystów KFnrD

W sobotę 27 października na Zamku Królewskim w Warszawie zainaugurowany został 36. rok Programu Pomocy Zdolnym.
Na ten rok szkolny przyjętych zostało do programu 533 uczennic i uczniów z całej Polski, w tym: 349 nastolatków o zainteresowaniach naukowych i literackich, 154 młodych muzyków i 30 zdolnych plastyków.

Wykaz stypendystów – uczniów ZSO w roku szkolnym 2018/2019

Uwaga rodzice

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących serdecznie zaprasza wszystkich rodziców uczniów klas gimnazjum i liceum na zajęcia profilaktyczne (profilaktyka uzależnień) w dniu 08.11.2018r. (czwartek) o godzinie 16:00 w sali nr 26

NAU SA przedłuża do końca listopada, możliwość ubezpieczenia uczniów

NAU SA przedłuża do końca listopada, możliwość ubezpieczenia uczniów przez moduł internetowy www.ubezpieczenia.nau.pl. Hasło pozostaje bez zmian.

Okres ubezpieczenia pozostaje bez zmian, od 1 września 2018 do 31 sierpnia 2019 roku.

Koło historyczne III LO na sesji o Witoldzie Pileckim w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu

25 października 2018 roku uczennice klasy I a – Laura Jurczyk i Kaja Krawczyk – w ramach zajęć „Koła historycznego” w III LO wzięły udział w sesji popularnonaukowej poświęconej postaci Witolda Pileckiego, którazostała zorganizowana w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu.

« 1 [2] 3 4 5 z 18 stron »