Dzisiaj jest niedziela, 19 styczeń 2020r,

ZAPRASZA NA SWÓJ WYSTĘP
19 GRUDNIA
AULA SZKOLNA

UWAGA! - spotkania z rodzicami (wywiadówka)

W związku z wyjazdem uczniów na warsztaty narciarskie do Białki Tatrzańskiej w terminie 6.01. - 10.01.2020 r. i nieobecnością w tym czasie wielu nauczycieli zmianie ulega termin spotkania z rodzicami (wywiadówka):
zamiast 9.01.2020 r. odbędzie się 16.01.2020 r. (czwartek)

ZMIANY WYNIKAJĄCE Z WYJAZDU KLAS NA WARSZTATY DO BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ

Opolka! od 16 grudnia

Rewolucja z opolskiej komunikacji miejskiej

Mikołajkowe integracyjne rozgrywki dla klas pierwszych

Mikołajkowe integracyjne rozgrywki dla klas pierwszych weszły już na stałe do kalendarza imprez sportowych w naszej szkole. W tym roku młodzież miała okazje sprawdzić swoje umiejętności w turnieju piłki siatkowej. Przy wsparciu samorządu uczniowskiego i katedry zespołu nauczycieli wychowania fizycznego klasy pierwsze rozegrały bardzo emocjonujące mecze siatkarskie.

Nocny Maraton Filmowy w szkole

Nocny Maraton Filmowy to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale lekcyjne oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na integrację z rówieśnikami różnych klas oraz przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim. Projekcje odbyły się przy współpracy z Opolskim Kinem Objazdowym, dzięki czemu uczniowie mogli obejrzeć na profesjonalnym ekranie i ze świetną jakością obrazu i dźwięku libańsko-francusko-amerykański dramat filmowy z 2018 roku w reżyserii NadineLabaki. Obraz zdobył m.in. Nagrodę Jury na 71. MFF w Cannes oraz nominację do Oscara oraz Złotego Globu w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

Weihnachtsmarkt

FERIE ŚWIĄTECZNE

PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z ORGANIZACJĄ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 FERIE ŚWIĄTECZNE TRWAJĄ OD 23 GRUDNIA DO 1 STYCZNIA 2020 r.
2 i 3 STYCZNIA SĄ DNIAMI WOLNYMI OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH. W TYCH DNIACH BĘDĄ ZORGANIZOWANE ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE DLA MŁODZIEŻY. PROSIMY RODZICÓW O PRZESŁANIE WIADOMOŚCI (NAJLEPIEJ PRZEZ E-DZIENNIK), CZY PAŃSTWA DZIECI BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W TYCH ZAJĘCIACH.
WYCHOWAWCY CZEKAJĄ NA WIADOMOŚĆ OD PAŃSTWA DO 20 GRUDNIA 2019r.
Dyrekcja Szkoły.

Jasełka - występ muzyczny przygotowany przez uczniów III LO

pod opieką p. Małgorzaty Chalińskiej
18 grudnia ( środa ) aula szkolna