Dzisiaj jest wtorek, 17 wrzesień 2019r,

Rok szkolny - 2019/2020

Inauguracja roku szkolnego 2019/2010 w opolskiej Trójce 2.09.2019. Spotkanie z historią

UWAGA PIERWSZOKLASIŚCI!!!

W poniedziałek i wtorek odbędzie się przydział do grup językowych (hiszpański i niemiecki) według następującego harmonogramu:

BIBLIOTEKA

W okresie wakacyjnym w biblioteka przeszła remont, trwa przygotowanie do przyjęcia pierwszych czytelników. OSOBY CHCĄCE POMÓC W PORZĄDKOWANIU KSIĘGOZBIORU NA PÓŁKACH ZAPRASZAMY SERDECZNIE OD ŚRODY DO PIĄTKU DO BIBLIOTEKI W GODZINACH 9.30-14. Każda para rąk na wagę złota!

Rada pedagogiczna III Liceum

Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek), godz.9.00 - 15.00.
Obecność obowiązkowa,

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W OPOLU

Rok szkolny - 2018/2019

A l i c j a - Autorski spektakl uczniów III LO w Opolu

A l i c j a
Autorski spektakl uczniów III LO w Opolu na podstawie powieści L. Carolla
Adaptacja i reżyseria :
Victoria Dulak kl. I a

Nominacje UWC wręczone na Reunion Polska 2019

13 lipca na corocznym spotkaniu byłych, obecnych i nominowanych w danym roku stypendystów Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. P. Czartoryskiego zostały przekazane dyplomy dla uczniów polskich szkół, którzy od września rozpoczną naukę w collegiach UWC na całym świecie oraz stypendiowanych szkołach prywatnych w Wielkiej Brytanii.

Uwaga kandydaci do klas I LO

Uwaga kandydaci do klas I LO,
którzy uzyskali w OKE weryfikację wyników egzaminu gimnazjalnego lub po szkole podstawowej.

Kandydaci, którym OKE wydało nowe zaświadczenia o wynikach egzaminu, mogą od dzisiaj do piątku 5.07. do godz. 15.00. zmienić uzyskane punkty rekrutacyjne. System otwarty będzie dla każdego punktu naboru etap Weryfikacji osiągnięć (zarówno pogim, jak i posp).

MATURZYŚCI !

Wreszcie nadeszły upragnione wakacje!

Wreszcie nadeszły upragnione wakacje! Czas odłożyć książki i obowiązki na bok, spakować plecaki i wyruszyć po przygodę i słońce w dowolnie obranym kierunku.

« 1 [2] 3 4 5 z 29 stron »