X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zamknij okienko


OD DNIA 16 LIPCA 2018

SZKOŁA CZYNNA JEST
W GODZINACH:
8.00 – 13.00
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest poniedziałek, 16 lipiec 2018r,

Aktualności

Rok szkolny - 2017/2018

Dyplom dla III LO w Opolu

więcej »

III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2018 jako jedyna szkoła z Opola

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

więcej »

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W ZSO W OPOLU 22 CZERWCA 2018

więcej »

Stypendium Fundacji Efekt Motyla

Dzień dobry,
działając w imieniu Fundacji Efekt Motyla poniżej przesyłam informacje o naborze do programu stypendialnego naszej Fundacji w roku szkolnym 2018/19. Program stypendialny jest prowadzony przez naszą Fundację od 2008r. i z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija. Będę bardzo wdzięczna za ogłoszenie informacji dotyczących stypendium, w szczególności poprzez ogłoszenie o naborze do stypendium w szkole oraz bezpośrednie przekazanie informacji o naborze najbardziej potrzebującym uczniom.

więcej »

Sukcesy na plażówce

Świetnie spisały się nasze pary siatkarskie na międzyszkolnych zawodach w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych.

więcej »

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Rekrutacja
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych.

więcej »

Wioska Olimpijska

Wioska Olimpijska to prestiżowy wakacyjny obóz naukowy dedykowany laureatom i finalistom Olimpiad licealnych. Inicjatywa organizowana jest przez członków Collegium Invisibile, studiujących na takich uczelniach jak Cambridge, Oxford, Princeton, Uniwersytet Kopenhaski, UJ, UW. Program przeznaczony jest dla laureatów i finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i ma formę obozu naukowego organizowanego przez studentów Collegium Invisibile. Licealiści biorą udział w intensywnych warsztatach naukowych z interesujących ich dziedzin oraz prezentują referaty przygotowane pod opieką studentów. Mają również okazję wysłuchać wykładów zaproszonych pracowników uniwersyteckich.

więcej »

Wakacyjne warsztaty w Opolu - nauka za granicą

więcej »

Rządowy program „Dobry Start”

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny.

więcej »

UWAGA KLASY 2 i 3 GIMNAZJUM

W związku z terminem zwrotu podręczników gimnazjalnych, zapraszamy uczniów wraz z prawnymi opiekunami do biblioteki szkolnej w terminie 11-15.06

więcej »

« 1 [2] 3 4 5 z 11 stron »

 

Liczba odwiedzin: 4275742

© 2010 ZSO Opole