Dzisiaj jest wtorek, 17 wrzesień 2019r,

Rok szkolny - 2017/2018

MISTRZOSTWA OPOLA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM I INDYWIDUALNYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

16 kwietnia 2017 uczniowie naszego liceum startowali w Mistrzostwach Opola Szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym na dyst.6x50m oraz w pływaniu indywidualnym.

Złoty Medal i tytuł Mistrza Opola w piłce nożnej

Ogromny sukces naszych gimnazjalistek w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej na trawie!!!
Po bardzo trudnych eliminacjach i meczach finałowych, dnia 25.04.2018 dziewczęta pokonały drużyny z PG7, PG8,PG5 zdobywając Złoty Medal i tytuł Mistrza Opola w piłce nożnej.

Uwaga gimnazjaliści! Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Wypełnij formularz w systemie rekrutacyjnym

Rekrutacja 2018 już się rozpoczęła!

Można już zgłaszać się do naszego programu na następny rok szkolny. Na rejestrację nowych kandydatów czekamy do końca czerwca!

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych.

Uczniowie PG nr 9 – Laureaci i Finaliści etapu wojewódzkiego przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

Uroczystość wręczenia nagród dla laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów

29 maja 2018 r. w Filharmonii Opolskiej spotkali się – na zaproszenie Opolskiego Kuratora Oświaty – laureaci z całego województwa.

1 czerwca (piątek po święcie Bożego Ciała)

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem pracy ZSO w Opolu
dzień 1 czerwca (piątek po święcie Bożego Ciała)
jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
W dniu tym nieczynny jest sekretariat szkoły,
bardzo prosimy o zaplanowanie załatwiania spraw w innym dniu.

V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych

25 maja 2018r.
w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV w Warszawie odbyła się
uroczysta gala podsumowująca
V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych
W kategorii gimnazjalistów, w dziale poetyckim, nagrodzona została
Aleksandra Orlikowska,
uczennica klasy II b naszego gimnazjum.
GRATULACJE !!!

Patrycja Mular, uczennica kl. I e zajęła 3. miejsce w finale II Konkursu Literackiego

Patrycja Mular, uczennica kl. I e
Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III
im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu
zajęła 3. miejsce w finale
II Konkursu Literackiego
„Piszę, bo lubię, chcę i mogę”.

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych, w lekkiej atletyce

W dniu 16 maja 2018 r. na Stadionie Opolskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych, w lekkiej atletyce. Po raz kolejny bardzo dobry występ zanotowali nasi szkolni lekkoatleci. Oto nasi medaliści:

« 25 26 27 28 [29] z 29 stron »