KANDYDACI DO III LICEUM
PRZYPOMINAMY O ETAPACH PRAC W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM:

1.    DO 21 CZERWCA, DO GODZ.15.00 – SKŁADANIE WNIOSKU DO SZKOŁY I WYBORU.

2.    OD 19 CZERWCA DO 25 CZERWCA - ZŁOŻENIE W SZKOLE I WYBORU KOPII ŚWIADECTWA, ZAŚWIADCZENIA O WYNIKACH EGZAMINU GIMAZJALNEGO.
UWAGA LAUREACI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH – PROSZĘ SKŁADAĆ ORYGINAŁY WYŻEJ WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW.

3.    DO 24 CZERWCA – WPISANIE DO SYSTEMU SWOICH OCEN I OSIĄGNIĘĆ ZE  ŚWIADECTWA !!!
4.    11 LIPCA  OTRZYMASZ INFORMACJĘ, DO KTÓREJ SZKOŁY SIĘ DOSTAŁEŚ.

5.    OD 11 LIPCA DO 15 LIPCA – SKŁADANIE ORYGINAŁÓW DOKUMENTÓW, DODATKOWO
 2 ZDJĘĆ LEGITYMACYJNYCH I KARTY ZDROWIA (JEŻELI WYDAŁA JĄ SZKOŁA).

KOMISJA REKRUTACYJNA

Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwiec 2019r,

Rok szkolny - 2017/2018

Matura 2018

III LO w Opolu rozpoczęło egzaminacyjny maraton

POWODZENIA !!!

Pożegnanie maturzystów

25 kwietnia odbyła się w Centrum wystawienniczo-Kongresowym uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów.

Młodzi pisarze literatury fantastycznej z opolskiej Trójki w VIII edycji konkursu Literacki Fenix

Celem Konkursu jest propagowanie czytelnictwa wśród młodzieży poprzez publikację literatury do niej adresowanej z gatunku szeroko pojętej fantastyki oraz stworzenie szansy zdolnym polskim autorom na zaistnienie na rynku wydawniczym. - Utwór musi zawierać się w tematyce szeroko pojętej fantastyki.

Sekretariat ZSO w Opolu

Informujemy wszystkich zainteresowanych,
Iż w dniu 30 kwietnia oraz 2 maja br.
Sekretariat ZSO w Opolu
będzie nieczynny.
Prosimy o zaplanowanie załatwiania spraw
w innym terminie.

Projekt pt. „Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży”

Dzień Dobry,

Piszę jako Facylitator projektu pt. „Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży”, Jest to projekt pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ma on na celu stworzenie założeń które ułatwią życie młodzieży, dokładnie to stworzenie polityki młodzieży.
Dlatego chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa uczniów, oraz mieszkańców małych miejscowości na spotkanie które odbędzie się 27 kwietnia od godziny 9:00 w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu.

PRZYPOMINAMY O DNIACH WOLNYCH I DNIACH WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

30 KWIETNIA (PONIEDZIAŁEK) – DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
1 MAJA (WTOREK) – DZIEŃ WOLNY
2 MAJA (ŚRODA) – DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
3 MAJA (CZWARTEK) – DZIEŃ WOLNY
4 MAJA ( PIĄTEK), 7 MAJA (PONIEDZIAŁEK), 8 MAJA (WTOREK) – DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH – EGZAMINY MATURALNE

Zajęcia w ramach edukacji o ochronie praw konsumenckich

12 kwietnia br. poprowadził dla uczniów klas II naszego liceum – Miejski Rzecznik Praw Konsumentów, Pan Marek Trejda, wraz z przedstawicielami
Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego oraz Izby Adwokackiej w Opolu.

Egzaminy gimnazjalne

Egzaminy gimnazjalne – trzy dni zmagań uczniów klas III z przedmiotami humanistycznymi, matematyczno – przyrodniczymi i językiem angielskim.
Powodzenia !

Dlaczego żonkile?

19 kwietnia 2018 roku przypada 75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim - największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie.

UWAGA UCZNIOWIE ZAINTERESOWANI Indywidualnym Tokiem Nauki z danego przedmiotu,

« 27 28 [29] 30 31 z 33 stron »