Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Rok szkolny - 2017/2018

Magdalena Jasińska laureatką pierwszej polskiej edycji programu Pramerica Moc Działania

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczennicaLiceum Ogólnokształcącego nr III im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu – Magdalena Jasińska – znalazła się w gronie dwunastu laureatów wyróżnionych przez kapitułę programu Pramerica Moc Działania. Celem projektu jest docenienie i wyróżnienie młodych ludzi – takich jak Magdalena, aktywnie działających na rzecz swojej społeczności.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowe dla absolwentki Anny Królickiej

Anna Królicka - absolwentka Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu, obecnie studentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu,odebrała 7 marca 2018r z rąk Minister Edukacji Narodowej, p. Anny Zalewskiej, stypendium. Ministra Edukacji Narodowej, jako jedna z delegatów Opolszczyzny, z udziałem Opolskiego Kuratora Oświaty.

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

„W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP