OD DNIA 16 LIPCA 2018

W GODZINACH:

Dzisiaj jest poniedziałek, 16 lipiec 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

Regulamin udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Opola

Życzenia dla Niepodległej

SZKOŁA ŁOWCÓW TALENTÓW

Łączy nas pamięć

Lekcja czytania z Wojciechem Bonowiczem

Ekonomia społeczna – ogarnij to

Pracownicy Centrum Promocji i Rozwoju Ekonomii Społecznej
przeprowadzili dla uczniów klas gimnazjalnych
cykl spotkań edukacyjnych
pt. „Ekonomia społeczna – ogarnij to”.

Marie Curie 150 Creative Video Challenge

- konkurs został organizowany przez ESTRO (EuropeanSociety for Radiotherapy and Oncology ) Cancer Foundation z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej-Curie.
Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu krótkiego filmu promującego przekaz: radioterapia leczy raka!

III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2018 jako jedyna szkoła z Opola

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

MAGDALENA JASIŃSKA WŚRÓD 12 NAJLEPSZYCH WOLONTARIUSZY Z CAŁEGO ŚWIATA

Przełom kwietnia i maja Magdalena – laureatka krajowego finału konkursu dla najlepszych wolontariuszy – spędziła w Waszyngtonie, gdzie spotkali się laureaci z całego świata na gali Spirit of Community.

Opolskie Towarzystwo Fotograficzne (Organizator Konkursu) oraz Rada Dzielnicy Stare Miasto Opole (Współorganizator) organizują:

„Konkurs fotograficzny o tematyce ukazującej piękno Dzielnicy Stare Miasto-Opole. Prace powinny w sposób oryginalny ukazywać piękno oraz oddawać klimat Starego Miasta”.

« 1 2 [3] 4 5 z 11 stron »