Uwaga , uwaga, uwaga !!!

Od dnia 16 września 2020 teren boiska
III LO w Opolu
przy ul. Dubois 28
stanie się placem budowy – remontu nawierzchni.
Teren zostanie odgrodzony i oznaczony: prosimy wszystkich o stosowanie się  do ograniczeń
i zasad bezpieczeństwa.

Przejście pomiędzy III LO i PSP 2
( od ul. Dubois do ul. Katowickiej i odwrotnie) zostanie zamknięte.

Dzisiaj jest środa, 30 wrzesień 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

Uczniowie opolskiej Trójki liderami stypendiów United World Colleges

Od 20 lat wśród stypendystów Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego znalazło się już ponad 35 absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 9 Dwujęzycznego oraz uczniów klas pierwszych III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej - Curie w Opolu.

Zaprogramuj swoją przyszłość

Przed nami Druga Edycja Darmowych E-warsztatów

Nabór do V kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej. Do Rady mogą kandydować uczniowie, którzy ukończyli 13 lat, a także absolwenci szkół, którzy do 11 września br. nie ukończyli 21. roku życia.

Zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w III edycji konkursu pn.

Zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w III edycji konkursu pn. "Oleanpiada", będącym interdyscyplinarnymi zawodami o tematyce Lean Management, które odbędą się 6. października 2020 r. Wydarzenie zostało przekształcone całkowicie na formę online i odbędzie się z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Wspaniałe sukcesy taneczne Wiktorii

Wiktoria Haczkiewicz, na co dzień trenująca w Ramada Team, uczennica klasy II An, z tegorocznych Krajowych Mistrzostw Polskiej Federacji Tańca przywiozła 8 medali - zdobytych w różnych kategoriach, i zespołowych, i w duecie, i solo.

TEST OTWARCIA Z MATEMATYKI DLA KLAS PIERWSZYCH

UWAGA - 7 WRZEŚNIA 2020 (PONIEDZIAŁEK), GODZ.8.00, 90 MINUT - TEST OTWARCIA Z MATEMATYKI DLA KLAS PIERWSZYCH.
ORGANIZATOR: MIEJSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W OPOLU.

Narodowe Czytanie

DYREKTOR MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ IM. JANA PAWŁA II W OPOLU ZAPRASZA NA NARODOWE CZYTANIE BALLADYNY JULIUSZA SŁOWACKIEGO W DNIU 5 WRZEŚNIA (SOBOTA) 2020, O GODZ. 14:00, PLAC PRZED MBP, PRZY UL. MINORYTÓW 4

WITAMY PO WAKACJACH

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w załączeniu przesyłam list Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Uprzejmie proszę o przekazanie listu nauczycielom, rodzicom i uczniom.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W PLO NR III W OPOLU - 1 WRZEŚNIA 2020

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZENIA KONTAKTU SPOŁECZNEGO WYNIKAJĄCE Z PANDEMII COVID-19 ORAZ STOSOWANIA WYTYCZNYCH MEN, MZ i GIS CO DO ORGANIZACJI PRACY PLACÓWEK OŚWIATOWYCH ZAPRASZAMY UCZNIÓW NA SPOTKANIA INAUGURUJĄCE NOWY ROK SZKOLNY W RÓŻNYCH GODZINACH.
PRZYPOMINAMY O ODPOWIEDZIALNOŚCI I DBANIU O BEZPIECZEŃSTWO WŁASNE I INNYCH. OBOWIĄZUJE NAKAZ ZASŁANIANIA UST I NOSA, CZĘSTE MYCIE I DEZYNFEKCJA RĄK ORAZ ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

« 1 2 [3] 4 5 z 11 stron »