Szanowni Państwo:

zgodnie z zapisami Rozporządzenia MEIN, które  na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz. 4) zarządza kontynuowanie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389, z późn. zm.20 informuję,

że od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021 r. nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.

W tych dwóch tygodniach planowo obywać się będą kolejne próbne egzaminy maturalne dla naszych uczniów klas III oraz zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminów z języka polskiego i matematyki w formie stacjonarnej.

Harmonogramy proszę śledzić na stronie www szkoły.

Życzę zdrowia

Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest sobota, 27 luty 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Weryfikacja poprawności danych maturalnych

Prosimy maturzystów i absolwentów o weryfikację danych maturalnych (Matura 2021) w sekretariacie szkoły.
Termin: 11.02-22.02

Sekretariat czynny: 8:00 - 15:00

Wyróżnienia w XXVIII Olimpiadzie Informatycznej

Wyróżnienia w XXVIII Olimpiadzie Informatycznej - nasi uczniowie uzyskali je za udział w I etapie ( wojewódzkim).

Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii

Karolina Bieganowska zdobyła tytuł FINALISTY VII edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego "Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii"

Konkurs "Elektronika - by żyło się łatwiej" - zaproszenie na Galę Finałową

PRÓBNE MATURY W TOKU

Z okazji 29. finału WOŚP odbył się bieg "Policz się z cukrzycą"

Tak więc w niedzielę 31.01 z okazji 29. finału WOŚP odbył się bieg "Policz się z cukrzycą". Jest to bieg charytatywny organizowany już od wielu lat, ja sama natomiast brałam w nim udział dopiero drugi raz, ale na pewno nie ostatni. Idea biegu jest bardzo słuszna, ponieważ pieniądze z opłat startowych idą na zakup pomp insulinowych.

Gratulacje dla Michała !!!

Debbaty SGH

23 lutego nasz szkolny zespół debat, pod opieką p. Arkadiusza Wickiewicza, weźmie udział w opolskich eliminacjach programu, stając w szranki z zespołem LO nr I w Opolu.
Trzymamy kciuki !!!

Wojewódzka Biblioteka Publiczna Opole

List gratulacyjny

« 1 2 [3] 4 5 z 21 stron »