użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

Dzisiaj jest sobota, 04 lipiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna / zwroty wypożyczeń/ będzie czynna
w dniach 15-19 czerwca oraz 22-25 czerwca w następujących godzinach:

Szanowni Państwo,

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach projektu WPADNIJ W BIBLIOSIEĆ zaprasza na spotkanie on-line z Aleksandrą i Piotrem Stanisławskimi Fakty, nie mity - jak nie dać się nabrać na fake newsy, również w kontekście koronawirusa? w dniu 23 czerwca 2020, godz. 19:00, Facebook MBP.

LAPTOP NA BANK

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Laureatkami konkursu "Laptop na Bank" organizowanego przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu oraz Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Opolu zostały Uczennice naszej szkoły:
I miejsce: Weronika Winnik z kl. I Cs
II miejsce: Kinga Bunkowska z kl. I Ds
Opiekunem - nauczycielem przedsiębiorczości obu dziewcząt jest mgr Arkadiusz Wickiewicz.
GRATULACJE !!!

UWAGA KANDYDACI DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEJ (1C)!

Proszę pamiętać, że 22 czerwca 2020 r. godz. 15.00 to ostateczny termin złożenia wniosku o przyjęcie do klasy dwujęzycznej (logowanie do systemu) oraz przesłanie karty zgłoszenia na test z języka angielskiego (na adres e-mail szkoły sekretariat@lo3.opole.pl).

Wydarzenie online STUDIA 2020

organizowane w dniach 22-26 czerwca przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dedykujemy ją tegorocznym maturzystom, ich wychowawcom i rodzicom. Najbliższy blok wydarzeń - Kierunkowskaz Kariery - to 5 dni rzetelnej wiedzy i inspiracji Zaprezentujemy ponad 100 różnych kierunków studiów. Eksperci doradzą, czym należy się kierować podejmując decyzje, jak wybrać kierunek dopasowany do konkretnych preferencji kandydata oraz do współczesnego rynku pracy, na jakich zasadach odbędzie się rekrutacja na studia na rok akademicki 2020/21.

Dzień Otwarty Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej, którego tegoroczna edycja będzie miała formę online. W wydarzeniu można uczestniczyć z każdego miejsca na świecie za pomocą platformy Evenea.

Konkurs - Wyobraź sobie, że jesteś liderką

Do konkursu zapraszamy uczennice szkół z całej Polski, w wieku 16-19 lat, zainteresowane wzmacnianiem swoich zdolności przywódczych.

Szanowni Państwo,
Przesyłam ofertę skierowaną do Państwa absolwentów - studia I stopnia, kierunek Architektura w języku angielskim na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Drzwi Otwarte na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów Wirtualnych Drzwi Otwartych na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego chcielibyśmy zaprosić Państwa na organizowane wydarzenie oraz poprosić o przekazanie o nim informacji uczniom Państwa Szkoły.

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

"Chcę być kimś-przyszłość w naszych rękach".
Projekt społeczny uczennic III LO w Opolu uznany w finale Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, który odbył się 2 czerwca 2020r.

« 1 2 [3] 4 5 z 10 stron »