Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona do 29 listopada 2020.
Dotychczasowe zasady prowadzenia lekcji nie zmieniają się.
Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest sobota, 28 listopad 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

I Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości

Drodzy Uczniowie,

Z okazji zbliżającego się święta 11 listopada zostanie zorganizowane I Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości, które odbędzie się w najbezpieczniejszy obecnie sposób, czyli wyłącznie przez Internet.
Ideą akcji jest pokazanie dobrej znajomości języka polskiego, a także zbiórka środków na cel charytatywny lub społeczny.
Im większa liczba osób przyłączy się do akcji, czyli rozwiąże Dyktando w dniu 11 listopada 2020 r., tym większa pomoc trafi w ręce potrzebujących. Maksymalnie przekazane może zostać wsparcie sięgające aż 10 tysięcy złotych!

LO 3 OPOLE - 75 LAT RAZEM

2 LISTOPADA

W dniu 2 listopada sekretariat III LO w Opolu

będzie nieczynny

HARMONOGRAM DNI PATRONKI SZKOŁY XI 2020

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu
HARMONOGRAM DNI PATRONKI SZKOŁY XI 2020

POLSKIEJ NOBLISTKI MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE
działania okolicznościowe - w czasie pandemii w formie online

KONKURS im. Jan Całki

W kategorii "Lider Społeczny Roku 2019" zostały wyróżnione 4 osoby, wśród których znalazła się Pani Agnieszka Bąkowska - nauczyciel III LO w Opolu.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Wszyscy musimy wspólnie radzić sobie w tej trudnej sytuacji jaką jest edukacja zdalna związana z pandemią koronawirusa. Spotkania i dzielenie się swoimi emocjami i doświadczeniami były naszą codziennością, niestety teraz covid-19 utrudnia nam normalne funkcjonowanie.

Pamiętajcie, że jeśli jest wam trudno, macie problemy to możemy ze sobą porozmawiać!

Zajęcia dla maturzystów z fizyki

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, przy ul. Powstańców
Śląskich 19, zaprasza uczniów szkół średnich, którzy

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

Drodzy uczniowie,

W tym roku ponownie startujemy z projektem Klinika Matmy. Chcemy pomóc dzieciom pracowników opieki zdrowotnej udzielając im nieodpłatnych korepetycji z różnych przedmiotów szkolnych. Klinika Matmy zrzesza wolontariuszy, którzy chcieliby poświęcić trochę czasu, by pomóc dzieciom pracowników służby zdrowia podczas pandemii.

Ponad 60 uczelni z Wielkiej Brytanii podczas dni otwartych online

British Council zaprasza na Study UK Europe. Do 13 listopada osoby zainteresowane studiami w Wielkiej Brytanii mogą spotkać się online z przedstawicielami ponad 60 brytyjskich uczelni, m.in. wziąć udział w warsztatach i webinariach.

« 1 2 [3] 4 5 z 17 stron »