Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest piątek, 05 czerwiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W III LO

Drodzy uczniowie,
mimo braku możliwości spotkania całej szkolnej społeczności na zakończeniu roku szkolnego 2019/2020, umożliwiamy chętnym uczniom odebranie tegorocznych świadectw 26 czerwca br. w klasach.

UWAGA MATURZYŚCI

Uczniowie, którzy otrzymują stypendium motywacyjne za II sem. r. szk. 2019/2020 proszeni są o wypełnienie jednego z poniższych druków i złożenie w księgowości III LO w Opolu (pok. 21) lub w sekretariacie (do 30 VI 2020).

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna / zwroty wypożyczeń/ będzie czynna
w dniach 1-5 czerwca w następujących godzinach:

Pokaz obsługi systemu naboru elektronicznego przez kandydata

W dniu 9 czerwca 2020 r. o godz. 14.00 firma Vulcan organizuje pokaz dla rodziców/kandydatów z całego kraju odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Regulamin i terminarz rekrutacji do III Liceum Ogólnokształcącego w Opolu - 2020

Wewnątrzszkolny regulamin rekrutacji uczniów do klas pierwszych w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu w roku szkolnym 2020/2021.

AKCJA REKRUTACJA

Pragniemy serdecznie zaprosić ósmoklasistów w nasze wirtualne progi i niniejszym przybliżyć nieco nasze liceum i społeczność szkolną.
Z radością powitamy Was w przyszłym roku szkolnym w murach opolskiej Trójki!

Zapraszamy do obejrzenia filmów:

Rekrutacja - liceum 2020

Uwaga!! Składanie dokumentacji do przyznania ITN na rok szkolny 2020/2021

Do 29 VI 2020r. w sekretariacie szkoły należy złożyć:

V edycji Konkursu Fotograficznego

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".
Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH

4 i 18 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu. Z tej okazji Sejm 24 maja 2013 r. podjął uchwałę ustanawiającą 4 czerwca Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

« [1] 2 3 4 5 z 8 stron »