Dzisiaj jest środa, 13 listopad 2019r,

POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE

Podziękowanie za uczestnictwo w XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej

Nagrody Edukacyjne Prezydenta Miasta Opola

Na spotkaniu w Opolskim Ratuszu w dniu 24września 2019 nagrody za wspaniałe osiągnięcia w zawodach międzynarodowych i krajowych w dziedzinie matematyki, Pan Prezydent, wraz z Wiceprezydentem Maciejem Wujcem i Naczelnikiem Wydziału Oświaty, dr Ireną Koszyk, wręczył uczniom Nagrody Edukacyjne

Znajdź z nami stypendium dopasowane do Ciebie!

Czy wiesz, że organizacje pozarządowe i samorządy stanowią ponad 80% wszystkich realizatorów programów stypendialnych w Polsce?

6. edycja Olimpiady Zwolnieni z Teorii

W tym roku rozpoczyna się
6. edycja Olimpiady Zwolnieni z Teorii,
a tym samym swoją kadencję rozpoczynają nowi Mentorzy i Ambasadorzy. Mamy zaszczyt poinformować, że w tej grupie znalazły się także nasze uczennice- Dominika Strzelecka i Laura Gawlik z klasy humanistycznej 3A.

« 1 2 3 [4] z 4 stron »