OD DNIA 16 LIPCA 2018

Dzisiaj jest poniedziałek, 16 lipiec 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

SEMINARIUM NAUKOWE W PAŃSTWOWYM MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W JĘZYKU ANGIELSKIM

Uczniowie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie oraz Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr VI im. Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" uczestniczyli w trzydniowym (28-30 maj 2018) seminarium naukowym organizowanym przez Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Mistrzostwa Opola w pływaniu drużynowym i indywidualnie

Wspaniałe występy naszych gimnazjalistów na Mistrzostwach Opola w pływaniu drużynowym i indywidualnie. Po bardzo emocjonujących startach obie sztafety dziewcząt i chłopców wywalczyły złote medale!

MISTRZOSTWA OPOLA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM I INDYWIDUALNYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

16 kwietnia 2017 uczniowie naszego liceum startowali w Mistrzostwach Opola Szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu sztafetowym na dyst.6x50m oraz w pływaniu indywidualnym.

Złoty Medal i tytuł Mistrza Opola w piłce nożnej

Ogromny sukces naszych gimnazjalistek w Mistrzostwach Opola w piłce nożnej na trawie!!!
Po bardzo trudnych eliminacjach i meczach finałowych, dnia 25.04.2018 dziewczęta pokonały drużyny z PG7, PG8,PG5 zdobywając Złoty Medal i tytuł Mistrza Opola w piłce nożnej.

Uwaga gimnazjaliści! Ruszyła rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Wypełnij formularz w systemie rekrutacyjnym

Rekrutacja 2018 już się rozpoczęła!

Można już zgłaszać się do naszego programu na następny rok szkolny. Na rejestrację nowych kandydatów czekamy do końca czerwca!

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych.

Uczniowie PG nr 9 – Laureaci i Finaliści etapu wojewódzkiego przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

Uroczystość wręczenia nagród dla laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów

29 maja 2018 r. w Filharmonii Opolskiej spotkali się – na zaproszenie Opolskiego Kuratora Oświaty – laureaci z całego województwa.

1 czerwca (piątek po święcie Bożego Ciała)

Informujemy, że zgodnie z harmonogramem pracy ZSO w Opolu
dzień 1 czerwca (piątek po święcie Bożego Ciała)
jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
W dniu tym nieczynny jest sekretariat szkoły,
bardzo prosimy o zaplanowanie załatwiania spraw w innym dniu.

V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych

25 maja 2018r.
w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV w Warszawie odbyła się
uroczysta gala podsumowująca
V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych
W kategorii gimnazjalistów, w dziale poetyckim, nagrodzona została
Aleksandra Orlikowska,
uczennica klasy II b naszego gimnazjum.
GRATULACJE !!!

« 2 3 [4] 5 6 z 11 stron »