Szanowni Państwo,
w oparciu o dane przekazane na stronie MEiN

informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach.  terminarz:
wystawienie ocen przewidywanych do 18.12.20.
ferie świąteczne 23.12. 20. – 3.01.21.
ferie zimowe 4.01. - 17.01.21
klasyfikacja 28.01.21.

Ponieważ pracownicy szkoły pracują również zdalnie, zapraszamy więc do kontaktu poprzez e – dziennik, e- mail, telefon.

Życzę zdrowia

Dzisiaj jest piątek, 04 grudzień 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

2 LISTOPADA

W dniu 2 listopada sekretariat III LO w Opolu

będzie nieczynny

HARMONOGRAM DNI PATRONKI SZKOŁY XI 2020

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Opolu
HARMONOGRAM DNI PATRONKI SZKOŁY XI 2020

POLSKIEJ NOBLISTKI MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE
działania okolicznościowe - w czasie pandemii w formie online

KONKURS im. Jan Całki

W kategorii "Lider Społeczny Roku 2019" zostały wyróżnione 4 osoby, wśród których znalazła się Pani Agnieszka Bąkowska - nauczyciel III LO w Opolu.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Wszyscy musimy wspólnie radzić sobie w tej trudnej sytuacji jaką jest edukacja zdalna związana z pandemią koronawirusa. Spotkania i dzielenie się swoimi emocjami i doświadczeniami były naszą codziennością, niestety teraz covid-19 utrudnia nam normalne funkcjonowanie.

Pamiętajcie, że jeśli jest wam trudno, macie problemy to możemy ze sobą porozmawiać!

Zajęcia dla maturzystów z fizyki

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, przy ul. Powstańców
Śląskich 19, zaprasza uczniów szkół średnich, którzy

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

Drodzy uczniowie,

W tym roku ponownie startujemy z projektem Klinika Matmy. Chcemy pomóc dzieciom pracowników opieki zdrowotnej udzielając im nieodpłatnych korepetycji z różnych przedmiotów szkolnych. Klinika Matmy zrzesza wolontariuszy, którzy chcieliby poświęcić trochę czasu, by pomóc dzieciom pracowników służby zdrowia podczas pandemii.

Ponad 60 uczelni z Wielkiej Brytanii podczas dni otwartych online

British Council zaprasza na Study UK Europe. Do 13 listopada osoby zainteresowane studiami w Wielkiej Brytanii mogą spotkać się online z przedstawicielami ponad 60 brytyjskich uczelni, m.in. wziąć udział w warsztatach i webinariach.

Szanowni Państwo. Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie naszych Uczniów

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej i Nauki rozporządzenia z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że nauka zdalna prowadzona będzie do 8 listopada 2020r.

Budżet Obywatelski Miasta Opola

« 2 3 [4] 5 6 z 18 stron »