Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipiec 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół średnich i podstawowych. Trwa rekrutacja na kolejny rok szkolny.

Matura z POLSKIEGO 2020

Nowe technologie dla dziewczyn

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom (a także studentkom) w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Politechnika Opolska

UWAGA MATURZYŚCI

Uczniowie, którzy otrzymują stypendium motywacyjne za II sem. r. szk. 2019/2020 proszeni są o wypełnienie jednego z poniższych druków i złożenie w księgowości III LO w Opolu (pok. 21) lub w sekretariacie (do 30 VI 2020).

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna / zwroty wypożyczeń/ będzie czynna
w dniach 1-5 czerwca w następujących godzinach:

Rekrutacja - liceum 2020

Uwaga!! Składanie dokumentacji do przyznania ITN na rok szkolny 2020/2021

Do 29 VI 2020r. w sekretariacie szkoły należy złożyć:

V edycji Konkursu Fotograficznego

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".
Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH

4 i 18 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu. Z tej okazji Sejm 24 maja 2013 r. podjął uchwałę ustanawiającą 4 czerwca Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

« 2 3 [4] 5 6 z 10 stron »