Dzisiaj jest niedziela, 19 styczeń 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

Certyfikat Wirtualnej Akademii Astronomii

przystąpiło do
Wirtualnej Akademii Astronomii prowadzonej przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Opolskiego i Opolskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk w roku akademickim 2019/2020

Puchar Europy WKB Karate Kyokushin

W dniach 23-24 listopada 2019 roku, w Dębicy, odbył się Puchar Europy WKB Karate Kyokushin. Jeden z uczniów naszej szkoły - Michał Wachnicki - z sukcesem wziął udział w tym turnieju. W zawodach wzięło udział pod 600 osób z 21 państw - nawet z tak odległych jak Mongolia, Kazachstan czy Iran. Michał startował w kategorii kata juniorów do 18 roku życia.

Oferta uczelni wojskowych dla licealistów

Spotkanie, zorganizowane 26 listopada 2019 Wojskową Komendę Uzupełnień w Opolu dla uczniów klas maturalnych III LO w Opolu, miało przede wszystkim na celu prezentację Punktu Informacyjnego ds. Szkolnictwa Wojskowego: ofert studiów Wojskowej Akademii Technicznej, Akademii Wojsk Lądowych, Akademii Marynarki Wojennej oraz wojskowo - lekarskiego kierunku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Zawody szermiercze

W dniu 25 listopada 2019 w UKS Start Opole odbyły się zawody szermiercze: w kategorii licealistów to właśnie nasi uczniowie stanęli na podium.

Nocne pływanie

Konkurs Naukowy E(x)plory 2020 - Rekrutacja

REKRUTACJA TRWA!

Kolejny sukces w badmintonie!!!

Wspaniale obronione III miejsce, naszych badmintonistów na Mistrzostwach Opola.

Wykaz stypendystów w roku szkolnym 2019/20120

44 Olimpiady Języka Angielskiego

Oto zwycięski kwintet 44 Olimpiady Języka Angielskiego etapu szkolnego tego konkursu. Od lewej Natalia Burzyńska IIIE, Oliwia Mendel IIC, Yevgeniia Slipko IID, Karolina Atlas IID, Łukasz Łoziński ICs. Gratulujemy!!!!

Szkolenie dla rodziców i kadry pedagogicznej podczas wywiadówek (czwartek)

Dnia 21 listopada br. (tj. czwartek) na auli szkolnej (1 piętro) odbędą się szkolenia mające na celu pogłębienie wiadomości z zakresu zagrożeń płynących z zażywania środków psychoaktywnychwśród młodzieży, sposobów rozpoznawania problemu oraz środków zaradczych w dwóch blokach:

« 2 3 [4] 5 6 z 8 stron »