Uwaga , uwaga, uwaga !!!

Od dnia 16 września 2020 teren boiska
III LO w Opolu
przy ul. Dubois 28
stanie się placem budowy – remontu nawierzchni.
Teren zostanie odgrodzony i oznaczony: prosimy wszystkich o stosowanie się  do ograniczeń
i zasad bezpieczeństwa.

Przejście pomiędzy III LO i PSP 2
( od ul. Dubois do ul. Katowickiej i odwrotnie) zostanie zamknięte.

Dzisiaj jest środa, 30 wrzesień 2020r,

Rok szkolny - 2020/2021

Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata

Co nowego w E(x)plory?

RUSZA NABÓR DO KONKURSU NAUKOWEGO E(X)PLORY 2021, PROGRAMU MENTORSKIEGO I PROGRAMU GRANTOWEGO

1 września 2020 ruszamy z naborem zgłoszeń do 3 programów mających na celu wsparcie rozwoju projektów naukowych osób w wieku 13-20 lat:

Rok szkolny - 2019/2020

Stypendia pomostowe dla studentów. Ruszyła rekrutacja

Stypendia pomostowe w wysokości 500 zł miesięcznie będą wypłacane przez dziesięć miesięcy. Przyszli studenci mogą składać wnioski online na stronie www.stypendia-pomostowe.pl do 14 września 2020 r. do godz. 16.

Listy przyjętych 2020/2021

Informacje dot. Dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów niepełnosprawnych

W latach 2020/2022 kontynuowana będzie realizacja Rządowego programu pomocy uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników oraz materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Wojna Światów 1920 - Bitwa Warszawska. Wystawa IPN

Rusza Opolski Bank Talentów!

Bank Talentów to program adresowany do wybitnie uzdolnionej muzycznie młodzieży pochodzącej z województwa opolskiego oraz osób zainteresowanych promocją i rozwijaniem własnej działalności artystycznej. Młodzi ludzie już mogą się zgłaszać do tego programu. Czas na zgłoszenia mija 1 września.

Listy zakwalifikowanych 2020/2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w 18 edycji projektu CEMS Chance

Wyniki egzaminów maturalnych 2020

« 2 3 [4] 5 6 z 11 stron »