Szanowni Państwo:

zgodnie z zapisami Rozporządzenia MEIN, które  na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz. 4) zarządza kontynuowanie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389, z późn. zm.20 informuję,

że od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021 r. nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.

W tych dwóch tygodniach planowo obywać się będą kolejne próbne egzaminy maturalne dla naszych uczniów klas III oraz zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminów z języka polskiego i matematyki w formie stacjonarnej.

Harmonogramy proszę śledzić na stronie www szkoły.

Życzę zdrowia

Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest niedziela, 28 luty 2021r,

Rok szkolny - 2020/2021

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu zaprasza na FAJNE KOMPLETY Jacka Podsiadły!

Jacek Podsiadło rusza z odsieczą uczniom odciętym przez pandemię od szkoły. Jego nowy cykl "Fajne komplety" to rodzaj korepetycji z języka polskiego, może nawet kursu prowadzonego online. Autor spróbuje pomóc zgłębić tajniki szczególnie trudnych tematów i pokazać, że są nie tylko trudne, ale i ciekawe. Przedstawi własny punkt widzenia i podzieli się swoimi fascynacjami.

Dlaczego warto się zaszczepić?

Spotkanie - podróż z Marcinem Wroną po Stanach

Z Marcinem Wroną spotkam się już w najbliższy czwartek, o godz. 18:00 na Facebooku Biblioteki Obcojęzycznej WBP.
Marcin Wrona - dziennikarz, reporter, amerykański korespondent telewizji TVN. Od 2006 roku wraz z rodziną mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kiedy tylko mogą, wsiadają do samochodu lub samolotu i odwiedzają kolejne zakątki tego wielkiego, pięknego i momentami wciąż dzikiego kraju.

UWAGA MATURZYŚCI

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI PRÓBNEJ MATURY
W ZAKŁADCE - MATURA 2021.

DO PIĄTKU 5.02 POJAWIĄ SIĘ WSZYSTKIE INFORMACJE.

Szanowni Państwo

Informuję, że formuła edukacji na odległość będzie prowadzona nadal na dotychczasowych zasadach od 1 do 14 lutego 2021. Zgodnie z Rozporządzeniem MEIN z 28.01.2021.

DLA MATURZYSTÓW

Zastanawiasz się jaki kierunek studiów wybrać w kontekście swoich przedmiotów maturalnych?
Skorzystaj z "Informatora dla Maturzystów 2021" Perspektyw, w którym możesz zobaczyć jakie przedmioty powinieneś zdać na maturze, aby dostać się na konkretny kierunek studiów

WOŚP 2021 już w niedziele!

Przygotuj się na tegoroczną Orkiestrę razem z Jurek Owsiak i Domową Orkiestrą!

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny EISA MAESTRO 2021

EISA MAESTRO to międzynarodowy konkurs fotograficzny, organizowany co roku przez czasopisma zrzeszone w EISA. W tym roku tematem konkursu są "Twarze". Każdy uczestnik powinien przesłać jedną serię złożoną z 5-8 zdjęć. Zdjęcia muszą być wykonane w 2021 roku.

XXV Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

Auschwitz - niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i ośrodek zagłady - stał się międzynarodowym symbolem. Rocznicę jego wyzwolenia, 27 stycznia, Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła Międzynarodowym Dniem Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

« 2 3 [4] 5 6 z 21 stron »