Dzisiaj jest wtorek, 26 marzec 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

"RODACY BOHATEROM"

Udział uczniów naszej szkoły w programie pomocy kombatantom na Kresach

"RODACY BOHATEROM"

Pozdrawiamy ze Światowych Dni Młodzieży

Pozdrawiamy ze Światowych Dni Młodzieży, które odbywają się w Panamie. Nasza reprezentacja szkoły, wraz z młodzieżą z całego świata spotyka się z Papieżem Franciszkiem i wymienia się swoim doświadczenie. Pozdrawiamy naszą szkołe i panią dyrektor cieplutko.

Udział uczniów klas społeczno - prawnych w Dialogu Europejskim Przyszłość Europy w Twoich Rękach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kraków, 23.01.2019. Dzięki współpracy z Europa Direct mogliśmy wziąć udział w spotkaniu wraz z młodzieżą z Toskanii, w którym świadectwami przeżycia obozów zagłady w Auschwitz podzieliły się byłe więźniarki z Polski i Włoszech.

Podziękowanie - Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu

Projekt edukacyjny „OSWAJAMY MATEMATYKĘ

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU MATURALNEGO Z MATEMATYKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM I ROZSZERZONYM” - dla uczniów najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych (licea ogólnokształcące i technika)

Spotkania wychowawców z rodzicami 24 stycznia 2019 r. (czwartek)

Spotkania wychowawców z rodzicami
24stycznia 2019 r. (czwartek)

IX edycji konkursu literackiego pt. Literacki fenix

OPOLSKI KLUB FANTASTYKI FENIX

zaprasza do wzięcia udziału w

IX edycji konkursu literackiego pt. Literacki fenix

Propozycje zajęć prowadzonych w PNP MODN

w czasie ferii zimowych dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych i przedszkoli (pięciolatki, sześciolatki) Miasta Opola

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Kyokushin

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku w Turku odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate Kyokushin. Startowało w nim ponad 200 zawodników z całej Polski. Michał Wachnicki, uczeń klasy 1e, wystartował w konkurencji kata juniorów. Był to bardzo udany występ, dający prawo udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Pradze.

DeBBata organizowana pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

W dniach 10-11.01. 2019 szkolna drużyna „debatantów” z III LO – w składzie: Laura Piontek, Julia Macha, Barbara Łabędzka i Michał Tratkiewicz (kl. II c) uczestniczyła w szkoleniach z autoprezentacji i technik negocjacyjnych będących częścią programu DeBBaty organizowanego pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którego głównym elementem jest ogólnopolski konkurs debat oksfordzkich. W warsztatach autoprezentacji i sztuki argumentacji wzięła również udział klasa humanistyczna II a.

« 2 3 [4] 5 6 z 27 stron »