Dzisiaj jest czwartek, 21 wrzesień 2017r,

Rok szkolny - 2016/2017

Trzech Najlepszych Studentów III edycji Akademii Młodego Ekonomisty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Agata Książek z kl.3gA jest w gronie trzech Najlepszych Studentów III edycji Akademii Młodego Ekonomisty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na spotkaniu finałowym 12 czerwca br. uczestnicy rozwiązywali test z wiedzy, którą zdobyli podczas wieczornych poniedziałkowych wykładów, warsztatów.

Uczniowie III LO - laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych i konkursów tematycznych 2016/2017

LAUREACI I FINALIŚCI OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH OLIMPIAD I KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W R. SZ. 2016/2017

Wyniki egzaminów gimnazjalnychr.sz.2016/2017

Programy pomocy stypendialnej

Witam serdecznie,

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku:

gdzie będziecie mogli Państwo na bieżąco śledzić informacje i wydarzenia, które dotyczą programu pomocy stypendialnej realizowanego w ramach projektu pn. „Wspieramy Najlepszych II” realizowanego w ramach RPO WO 2014-2020.

Zapraszamy na DZIEŃ SPORTU w ZSO – 20.06.2017

BRIAN. CZŁOWIEK, KTÓRY NIGDY NIE ŻYŁ

Szkolny zespół teatralny III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu „ Grupa Rzemiosła Teatralnego” przy współpracy z Teatrem EkoStudio w Opolu,
Fundacją Dr Clown pod patronatem: Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska, Radio Doxa, TVP2 Opole przedstawił 12 czerwca 2017 r. na scenie Teatru EkoStudio – przy pełnej widowni – premierę autorskiego przedstawienia Adrianny Bischoff z kl. I b,

Festiwal edukacji międzynarodowej EEF

Drodzy Państwo,

Już 23 września w Warszawie odbędzie się festiwal edukacji międzynarodowej EEF. Uczniowie Państwa liceum mają szansę współpracować przy tym wydarzeniu. Zachęcam do zapoznania się z newsletterem i przekazania go zainteresowanym.

Uczniowie naszego gimnazjum

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
oraz licealiści – zwycięzcy tegorocznej Małej Olimpiady Matematycznej
i laureat konkursu o Księciu Janie Dobrym
na zaproszenie Opolskiego Kuratora Oświaty, Pana Michała Sieka,

Kwesta "Pola Nadziei 2017"

9 czerwca br. klasa IgB z opiekunami mgr Beatą Nowak i mgr Dorotą Stelmaszyk udała się na ulice Opola, aby wspomóc kwestę na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

« 2 3 [4] 5 6 z 11 stron »