Dzisiaj jest wtorek, 26 marzec 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie Wybieram Wybory.

Informacyjne spotkanie z młodzieżą dotyczące możliwości dalszego kształcenia i ścieżek kariery związanych z polską wojskowością

Spotkanie z Wojskowym Komendantem Uzupełnień – ppłk.dypl. Piotrem Mielniczukiem
informacyjne spotkanie z młodzieżą dotyczące możliwości dalszego kształcenia i ścieżek kariery związanych z polską wojskowością * w tym WAM, WAT
15 stycznia ( wtorek) , godz. 11.40 aula
Klasy : 2d, 3 b, 3 d

Stypendium za szczególne osiągnięcia w r.sz. 2018/2019

Zgodnie z informacją Opolskiego Kuratorium Oświaty, wśród tegorocznych stypendystów MEN, otrzymujących stypendium za szczególne osiągnięcia w r.sz. 2018/2019 znaleźli się dwaj uczniowie III LO w Opolu

XXI Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2019

Brawa dla najlepszych!

Były dyplomy, gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, a nawet deszcz confetti na zakończenie uroczystości: tak wyglądał 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy, który odbył się 10 stycznia w kampusie Grupy Uczelni Vistula w Warszawie. Najlepszym szkołom z całej Polski gratulowała Kapituła Rankingu, rektorzy i prorektorzy uczelni, prezydenci miast, reprezentanci władz oświatowych.

Złoto dla PG 9!

Mateusz Zieliński, Maciej Durlik i Aleksander Czajka mistrzami Opola Szkół Gimnazjalnych
w Badmintonie. Chłopcy mierzyli się ze świetnymi drużynami, ale okazali się najlepsi!

Gratulacje!

"Tydzień dla Sebastianka"

W dniach 17-20.12.2018r. w naszej szkole odbyła się zbiórka środków dla Sebastiana Wilka. 11-latek choruje na Zespół Pradera-Williego. Choroba ta związana jest z wiotkością mięśni, chronicznym łaknieniem i wieloma aspektami zaburzeń psychoruchowych.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Odra - Niemen, wspierającym Polaków mieszkających na terenie Litwy, Białorusi i Ukrainy w ramach akcji Rodacy –

ORGANIZUJEMY ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI
O DŁUGIM TERMINIE WAŻNOŚCI,
KTÓRA ZOSTANIE PRZEKAZANA POTRZEBUJĄCYM „KRESOWIAKOM”

Lekkoatleci trenują na obozach i zdobywają medale

Sezon startów lekkoatletycznych na stadionie rozpocznie się pod koniec kwietnia. Co roku nasi uczniowie zdobywają wiele medali na mistrzostwach miasta, województwa a najlepsi z sukcesami startują na Mistrzostwach Polski. Sukcesy to efekt systematycznej pracy treningowej.

NOC BIOLOGÓW

Mam przyjemność zaprosić Państwa wraz z uczniami na NOC BIOLOGÓW. Jest to impreza popularno-naukowa przybliżająca wszystkim zainteresowanym największe tajniki otaczającej nas przyrody.

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola

Kandydatem na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu może zostać uczeń szkoły ponadpodstawowej z terenu miasta Opola, który spełnia łącznie następujące kryteria potwierdzone pisemnym oświadczeniem kandydata:

« 3 4 [5] 6 7 z 27 stron »