Dzisiaj jest czwartek, 21 wrzesień 2017r,

Rok szkolny - 2016/2017

Uwaga uczniowie PG9 - zwroty podręczników klas 1 i 2

Zbliża się koniec roku szkolnego, prosimy o oddawanie wypożyczonych książek do biblioteki do 21 czerwca 2017r.

Udany debiut Trójkowiczów w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Lotniczej

Uczniów klasy I d matematyczno – informatycznej, Tymoteusza Malca oraz Kordiana Sitko
którzy zajęli IV miejsce w finale, który odbył się 6 czerwca 2017 r. na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice.

EDUKACYJNE INSPIRACJE

Święto Wolności

4 czerwca na opolskim Rynku, uczniowie naszej szkoły wraz Teatrem Eko Studio, przygotowali performance, który poświęcony był 28 rocznicy pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce.

INFORMACJA O STYPENDIACH MOTYWACYJNYCH

DLA UCZNIÓW OSIĄGAJĄCYCH W DANYM SEMESTRZE WYSOKIE WYNIKI W NAUCE

DLA UCZNIÓW za indywidualne OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – NA SZCZEBLU KRAJOWYM

Rejs Mentoringowy Elite Sailing z The Swan School

Osoby myślące o studiach za granicą zachęcamy do udziału w wakacyjnym rejsie mentoringowym Elite Sailing z The Swan School. Stanowi on połączenie indywidualnego programu mentorskiego przygotowującego do aplikacji na studia z wakacyjnym wypoczynkiem na luksusowym jachcie.

Uwaga uczniowie PG 9

Uwaga uczniowie PG 9 – LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH oraz Małej Olimpiady Matematyczneji konkursu o Księciu Janie Dobrym W R. SZ. 2016/2017

IV Festiwal Piosenki Poetyckiej i Autorskiej

Antoni Pikuta - recital dyplomowy

Brian. Człowiek, który nigdy nie żył.

Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły - cena 10 zł

« 3 4 [5] 6 7 z 11 stron »