Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie

NAJLEPSZYM LICEUM w Opolu i województwie opolskim oraz na 33 miejscu w Polsce

Dzisiaj jest niedziela, 20 styczeń 2019r,

Rok szkolny - 2018/2019

Kobieta 1918-2018

Kobieta 1918-2018, projekt przypominający zarówno historię 100 – lecia uzyskania przez Polki praw wyborczych, jak i wprowadzający dyskusję młodzieży o społecznej aktywności (nie tylko kobiet).

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA KLAS 1 i 2 liceum

7 grudnia (piątek) po 3 lekcji
DRUŻYNY:8 osób z klasy (4dziewczynki i 4 chłopców)
UWAGA:z lekcji zwolnieni są tylko uczniowie grający w turnieju !!!
Zapisy u nauczycieli w-f

MICHAŁ WACHNICKI kl. Ie MISTRZEM EUROPY

W dniach 23-24 listopada 2018 roku w Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Startowało w nich ponad 400 zawodników. Jednym z reprezentantów Polski był Michał Wachnicki, uczeń klasy 1e, który został mistrzem Europy, wygrywając kategorię kadetów w konkurencji kata (układy ataku i obrony).

Etap miejski przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

(zgodnie z zarządzeniem nr 10 Opolskiego Kuratora Oświaty z dn.31.08.2018r. r. w sprawie organizacji konkursów przedmiotowych)

Organizacja miejskiego etapu przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW do lat 18 SHINKYOKUSHIN

Opolskiego Centrum Onkologii

20 listopada 2018
Dla uczniów klas biologiczno – chemicznych odbyły się zajęcia nt. profilaktyki nowotworowej poprowadzone przez Panią Barbarę Kurzycęz Opolskiego Centrum Onkologii

Zapraszamy uczniów klas maturalnych

W imieniu Uniwersytetu Opolskiego i stowarzyszenia Pogadalnia, zapraszamy uczniów klas maturalnych na darmowe warsztaty z obszaru coachingu, terapii i doradztwa filozoficznego.

myOXperience – jak spełnić marzenie o studiach na Oxfordzie

myOXperience to konkurs adresowany do uczniów szkół średnich, którzy pragną studiować na najlepszych angielskich uczelniach. Jego celem jest nie tylko spełnienie marzeń i wyłonienie laureatów, którzy odwiedzą uniwersytet Stephena Hawkinga, J.R.R. Tolkiena i Oscara Wilda.myOXperience chce przełamać stereotyp i edukować, że nie trzeba być bogatym, by zdobywać wiedzę na Oxfordzie.

WIRTUALNA AKADEMIA ASTRONOMII

« 3 4 [5] 6 7 z 23 stron »