UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

RANKING SZKÓŁ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI

"Chcę być kimś-przyszłość w naszych rękach".
Projekt społeczny uczennic III LO w Opolu uznany w finale Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii, który odbył się 2 czerwca 2020r.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uzdolnień uczniom szkół średnich i podstawowych. Trwa rekrutacja na kolejny rok szkolny.

Matura z POLSKIEGO 2020

Nowe technologie dla dziewczyn

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom (a także studentkom) w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Politechnika Opolska

UWAGA MATURZYŚCI

Uczniowie, którzy otrzymują stypendium motywacyjne za II sem. r. szk. 2019/2020 proszeni są o wypełnienie jednego z poniższych druków i złożenie w księgowości III LO w Opolu (pok. 21) lub w sekretariacie (do 30 VI 2020).

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna / zwroty wypożyczeń/ będzie czynna
w dniach 1-5 czerwca w następujących godzinach:

Rekrutacja - liceum 2020

Uwaga!! Składanie dokumentacji do przyznania ITN na rok szkolny 2020/2021

Do 29 VI 2020r. w sekretariacie szkoły należy złożyć:

V edycji Konkursu Fotograficznego

Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".
Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

« 3 4 [5] 6 7 z 12 stron »