Dzisiaj jest wtorek, 22 maj 2018r,

Niemieckiego.

Uczniowie naszej TRÓJKI zostali finalistami

Życzenia spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych

Życzenia spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich naszych Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników i Przyjaciół Szkoły

Trójkowy wysyp olimpijczyków na wiosnę…

Przedwiośnie to czas finałów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, w których uczniowie opolskiej Trójki stają w szranki z najlepszą młodzieżą z całego kraju w różnorodnych dziedzinach wiedzy.

Szanowni Państwo,

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu, jako realizator projektu „Licealista na rynku pracy – zdobywanie kompetencji zawodowych przez uczniów szkół licealnych Miasta Opola”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza uczniów liceów miasta Opolu do wzięcia udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu logotypu w/w projektu.

Spotkanie podsumowujące udział uczniów PG nr 9 w wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych :
Wtorek 27.03. godz, 10.30 - aula
Zaproszenie dla wszystkich laureatów, finalistów oraz nauczycieli i- opiekunów .

Bardzo wyjątkowy - MICHAŁ WACHNICKI

Wyjątkowo zdolny uczeń.. wyjątkowo pracowity.. wyjątkowo wszechstronny
Bardzo wyjątkowy - MICHAŁ WACHNICKI.

DZIEŃ OTWARTY 2018

Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Marii Skłodowskiej-Curie w OPOLU
21 marca 2018 roku (9.00-14.00)

REKOLEKCJE W ZSO – GIMNAZJUM I LICEUM 22 MARCA 2018 (CZWARTEK)