Dzisiaj jest sobota, 25 maj 2019r,

Parter
sala 62 Turniej szachowy
sala 5 Świat łamigłówek
sala 7 Let’s speak English!
sala 14 Matematyczny Pokój zagadek
sala 16 Herbaciarnia Angielska

I piętro
sala 20 Życie w PRL-u
sala 22 Kawiarenka Wiedeńska
sala 23 Raj humanistów
sala 24 Salonik Chiński
sala 25 AmerykaŁacińska – Bar de Tapas
sala 26 Liryka – tkliwa dynamika?

II piętro
sala 29 Pokazy chemiczne – KCLO3
sala 31 Pokazy i obserwacje biologiczne
sala 33 Ryzyk-Fizyk przyjmuje w saloniku doświadczalnym
sala 36 Gra terenowa – gry komputerowe

Aula Koncert – języki świata

Mała sala gimnastyczna, Balon, Boisko
Rozgrywki sportowe

Etap wojewódzki przedmiotowych konkursów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

Laureaci i finaliści – Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Opolu

O programie Perspektyw – aplikacje od 8 marca 2019

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.
Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

2 Festiwal Sportowego Opola – stypendia dla najlepszych !

Święto opolskiego sportu odbyło się w Stegu Arena Opole

2018 rok obfitował w wiele sukcesów osiąganych przez opolskich sportowców, zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i drużynowej, na arenach krajowych i międzynarodowych. Na II Festiwalu Sportowego Opola najlepsi reprezentanci Opola zostali wyróżnieni stypendiami i nagrodami, a klubom sportowym wręczono przyznane dotacje.

Turniej debat oksfordzkich

W poniedziałek 4.03.19r. odbył się w naszej szkole
Turniej debat oksfordzkich
organizowany przez samorząd szkolny Eloczy.

Szymon Gasz oraz Mikołaj Pater. Na zdjęciu z Wiceministrem Kopciem

7 marca br. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia ubiegłorocznych stypendiów Ministra Edukacji Narodowej, na której swe nagrody odebrało 2 uczniów Trójki : Szymon Gasz oraz Mikołaj Pater. Na zdjęciu z Wiceministrem Kopciem.

Filmowo - teatralny wyjazd do Łodzi

Filmowo - teatralny wyjazd do Łodzi. Trójkowicze odwiedzili Pałac Herbsta poznając włókienniczą historię miasta, Muzeum Kinematografii, słynną łódzką Pietrynę i Manufakturę. Wieczór zwieńczył spektakl "Antygona w Nowym Jorku" w Teatrze Nowym.

TARGI EDUKACYJNE EDU OPOLE 5 - 6 MARCA 2019 r.

Dziękujemy nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w organizację tegorocznych targów.
Absolwentów gimnazjum i szkół podstawowych zapraszamy do nas do III Liceum,
Najbliższa okazja to DZIEŃ OTWARTY - 21.03.2019 , GODZ.9.00 - 14.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY, DYREKCJA SZKOŁY

i Teatr TVP

Skłodowska Square – szkolny teatr naszych gimnazjalistów w finale
Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych,
Przegląd wieńczy wielka Gala Internetowego Przeglądu TVP Teatrów Uczniowskich, będąca ukoronowaniem zarówno całego roku pracy nad dystrybucją spektakli do szkół jak również nagrodzeniem zwycięskich przedstawień uczniowskich, zgłoszonych do przeglądu

Dobra komunikacja interpersonalna – to sukces !

We współpracy z Instytutem Socjologii Uniwersytetu Opolskiego, realizującym
Projekt socjologii zaangażowanej LUDZIE,
uczniowie uniwersyteckiej klasy I A społeczno – humanistycznej mieli możliwość w marcu br. rozpocząć cykl warsztatów komunikacyjnych, dzięki którym doskonalą swe umiejętności, ćwiczą skuteczne sposoby porozumiewania się, poznają siebie … i doskonale przy tym bawią.

« 3 4 [5] 6 7 z 31 stron »