Dzisiaj jest środa, 26 wrzesień 2018r,

Lekcja czytania z Wojciechem Bonowiczem

Ekonomia społeczna – ogarnij to

Pracownicy Centrum Promocji i Rozwoju Ekonomii Społecznej
przeprowadzili dla uczniów klas gimnazjalnych
cykl spotkań edukacyjnych
pt. „Ekonomia społeczna – ogarnij to”.

Marie Curie 150 Creative Video Challenge

- konkurs został organizowany przez ESTRO (EuropeanSociety for Radiotherapy and Oncology ) Cancer Foundation z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej-Curie.
Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu krótkiego filmu promującego przekaz: radioterapia leczy raka!

III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2018 jako jedyna szkoła z Opola

Patronem rankingu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Rzeczpospolita. Zestawienie wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

MAGDALENA JASIŃSKA WŚRÓD 12 NAJLEPSZYCH WOLONTARIUSZY Z CAŁEGO ŚWIATA

Przełom kwietnia i maja Magdalena – laureatka krajowego finału konkursu dla najlepszych wolontariuszy – spędziła w Waszyngtonie, gdzie spotkali się laureaci z całego świata na gali Spirit of Community.

Opolskie Towarzystwo Fotograficzne (Organizator Konkursu) oraz Rada Dzielnicy Stare Miasto Opole (Współorganizator) organizują:

„Konkurs fotograficzny o tematyce ukazującej piękno Dzielnicy Stare Miasto-Opole. Prace powinny w sposób oryginalny ukazywać piękno oraz oddawać klimat Starego Miasta”.

SEMINARIUM NAUKOWE W PAŃSTWOWYM MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W JĘZYKU ANGIELSKIM

Uczniowie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie oraz Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr VI im. Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" uczestniczyli w trzydniowym (28-30 maj 2018) seminarium naukowym organizowanym przez Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau.

« 3 4 [5] 6 7 z 12 stron »