UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Rok szkolny - 2019/2020

DZIEŃ WOLNOŚCI I PRAW OBYWATELSKICH

4 i 18 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze w powojennej historii Polski częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne wybory do Senatu. Z tej okazji Sejm 24 maja 2013 r. podjął uchwałę ustanawiającą 4 czerwca Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

Podziękowania dla Michała Wachnickiego

za przygotowania akcji prozdrowotnej
pt.: PROFILAKTYKA NADWAGI I OTYŁOŚCI UCZNIÓW I SPORTOWCÓW Z SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ W TYM SPORTÓW ZESPOŁOWYCH I KARATE KYOKUSHIN

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Opolskiego

- włączenie PMWZS w Opolu do struktur Uniwersytetu to również fizjoterapia, pielęgniarstwo. Położnictwo, kosmetologia i dietetyka.

Matura 2020. Szef CKE: Maturzyści to dorośli ludzie, będą umieli zadbać o dystans

Wystawa - Śladami Chopina

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu
Biblioteka Muzyczna
zaprasza na wystawę
"Śladami Chopina"
- z okazji przypadającej w 2020 r. 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina

Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

Przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dzień Maturzysty 2020

(3 czerwca, godz. 13.30) na stronie www.studia.gov.pl odbędzie się wirtualny Dzień Maturzysty 2020 - pierwszy etap kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy dla tegorocznych maturzystów planujących studia.

Konsultacje dla uczniów 1-5.06.2020.

Gala Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, że nasza szkoła znalazła się w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii. Gratulujemy uczniom!

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM
I TYM DOROSŁYM,
KTÓRZY ZAWSZE DZIECKIEM SIĘ CZUJĄ

SERDECZNE ŻYCZENIA