Dzisiaj jest wtorek, 22 maj 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

STAŻE ZAWODOWE DLA LICEALISTÓW 2017-2018

Zachęcamy uczniów klas I i II LICEUM do udziału w projekcie pn. „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe bliżej rynku pracy 2”. Projekt oferuje udział w płatnych stażach zawodowych (podczas ferii zimowych i ostatnie dwa tygodnie czerwca) oraz stażach połączonych z certyfikowanym kursem zawodowym (okres marzec-kwiecień).

HARMONOGRAM KLASYFIKACJI W ZSO ZA 1 SEMESTR 2017/2018

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych dla uczniów ZSO w Opolu

INFORMACJE O OFERTACH UBEZPIECZEŃ NNW DLA UCZNIÓW ZSO W OPOLU

• UBEZPIECZENIA SĄ DOBROWOLNE