Przypominamy Rodzicom naszych uczniów,

że do końca października można dokonać ubezpieczenia NW uczniów

na okres od 1.09.2018. do 31.08. 2019.

Zasady w załączniku

Dzisiaj jest niedziela, 21 październik 2018r,

Rok szkolny - 2017/2018

Wakacyjne warsztaty w Opolu - nauka za granicą

Rządowy program „Dobry Start”

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny.

UWAGA KLASY 2 i 3 GIMNAZJUM

W związku z terminem zwrotu podręczników gimnazjalnych, zapraszamy uczniów wraz z prawnymi opiekunami do biblioteki szkolnej w terminie 11-15.06

Regulamin udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Miasta Opola

Życzenia dla Niepodległej

SZKOŁA ŁOWCÓW TALENTÓW

Łączy nas pamięć

Lekcja czytania z Wojciechem Bonowiczem

Ekonomia społeczna – ogarnij to

Pracownicy Centrum Promocji i Rozwoju Ekonomii Społecznej
przeprowadzili dla uczniów klas gimnazjalnych
cykl spotkań edukacyjnych
pt. „Ekonomia społeczna – ogarnij to”.

Marie Curie 150 Creative Video Challenge

- konkurs został organizowany przez ESTRO (EuropeanSociety for Radiotherapy and Oncology ) Cancer Foundation z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej-Curie.
Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu krótkiego filmu promującego przekaz: radioterapia leczy raka!

« 5 6 [7] 8 9 z 15 stron »