Od poniedziałku 17 czerwca wracamy do normalnego rozkładu godzin lekcyjnych.
Przypominamy, że 18 czerwca, o godz.15.30 odbędzie się w auli szkoły uroczystość pożegnania gimnazjalistów.
19 czerwca , o godz. 9.00 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas 1 i 2 liceum w auli szkoły.
Dyrekcja szkoły

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwiec 2019r,

Absolwenci szkoły

Liczba absolwentów: 6531 [ do roku 2015 ]

Uwaga:

jeżeli jesteście absolwentami naszej szkoły, a nie ma Was na liście absolwentów lub Wasze dane zawierają błędy, to prosimy o wyrozumiałość i kontakt mailowy z sekretariatem szkoły w celu ich wyeliminowania.
W takim wypadku, aby wszystko poszło sprawnie i szybko, prosimy o podanie następujących danych

Wybierz rok ukończenia szkoły: