Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest piątek, 05 czerwiec 2020r,

Absolwenci szkoły

Liczba absolwentów: 6531 [ do roku 2015 ]

Uwaga:

jeżeli jesteście absolwentami naszej szkoły, a nie ma Was na liście absolwentów lub Wasze dane zawierają błędy, to prosimy o wyrozumiałość i kontakt mailowy z sekretariatem szkoły w celu ich wyeliminowania.
W takim wypadku, aby wszystko poszło sprawnie i szybko, prosimy o podanie następujących danych

Wybierz rok ukończenia szkoły: