UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Absolwenci szkoły

Liczba absolwentów: 6531 [ do roku 2015 ]

Uwaga:

jeżeli jesteście absolwentami naszej szkoły, a nie ma Was na liście absolwentów lub Wasze dane zawierają błędy, to prosimy o wyrozumiałość i kontakt mailowy z sekretariatem szkoły w celu ich wyeliminowania.
W takim wypadku, aby wszystko poszło sprawnie i szybko, prosimy o podanie następujących danych

Wybierz rok ukończenia szkoły: