Szanowni Państwo;
Uczniowie i Rodzice/Opiekunowie  naszych uczniów.

W związku z kolejną  informacją Ministra Edukacji Narodowej o wprowadzeniu przedłużenia zdalnej edukacji w polskich szkołach przekazuję, że po 24 maja  br. edukacja nadal prowadzona  będzie w formie zdalnej.

W dniach 26-27-28 maja zapraszamy Rodziców/ Opiekunów do konsultacji z nauczycielami, również w formie zdalnej – poprzez e -dziennik III LO w Opolu.

Przypominam maturzystom o zapoznaniu się z harmonogramem oraz zasadami reżimu sanitarnego egzaminów, które rozpoczynają się 8 czerwca 2020r.
Nadal prowadzimy konsultacje  i zajęcia dla naszych absolwentów przygotowujące do matury, w formie e- learningowej, zgodnie z podanym harmonogramem.

Kandydatów do klas I naszej szkoły w roku 2020/2021 zapraszam do śledzenia informacji dotyczących rekrutacji na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

oraz udziału w projekcie Akcja – Rekrutacja na stronie lo3.opole.pl i FB szkoły, dzięki któremu będzie można nieco lepiej poznać III LO w Opolu.

W sprawach pilnych – jak dotychczas – prosimy o kontakt poprzez pocztę internetową sekretariat@lo3.opole.pl oraz e – dziennik.

24.05.2020.

Dzisiaj jest sobota, 30 maj 2020r,

Wojewódzki dzień prostego kręgosłupa 10 stycznia 2014 r.

Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji związanej z realizacją programu „Rok Szkoły w Ruchu" i akcji "Zachowaj równowagę" w ramach promocji aktywności ruchowej, jako sposobu dbałości o własne zdrowie i elementu codziennego życia. Tym razem akcja nosiła tytuł „Wojewódzki dzień prostego kręgosłupa” i miała na celu zachęcić młodzież do przeciwdziałania wadom postawy oraz do codziennego dbania o swój kręgosłup.
W akcji wzięli udział uczniowie klas licealnych i gimnazjalnych, którzy na lekcjach w-f mieli okazję wypróbować ćwiczenia kręgosłupa przygotowane przez nauczycieli w-f.
Więcej informacji na temat „prostego kręgosłupa” znajdziecie na stronie:
www.akademiakregoslupa.pl

Liczba odwiedzin: 5552000