UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

„Z Wojskową Akademią Techniczną nauka jest fascynująca!”

Platforma E-learning

Ostateczny termin sprawdzianów końcowych dla klasy 3B i 3D:
15, 16, 17 kwietnia 2015 r.

Dodatkowy termin:
30 i 31 marca oraz 1 kwietnia
godz. 8:00-22:00

Szczegóły techniczne sprawdzianów końcowych dla klasy 3B i 3D

1. Sprawdziany są w postaci testów.
  2. Sprawdziany z zadaniami znajdują się na platformie e-learningowej udostępnionej uczestnikom projektu „Nauka z WAT jest fascynująca!”, dlatego mogą do niego przystąpić tylko uczniowie którzy mają aktywne konta i potrafią z nich korzystać.
  3. Każdy uczeń - uczestnik projektu musi rozwiązać zadania sprawdzianów z dwóch przedmiotów spośród czterech objętych projektem, tj. zwykle albo z matematyki i fizyki albo z biologii i chemii.
  4. Każdy uczestnik konkursu ma tylko jedną możliwość podejścia do każdego z dwóch sprawdzianów.
  5. Każdy uczestnik konkursu musi rozwiązywać zadania samodzielnie.
  6. Uruchomienie sprawdzianów z zadaniami będzie możliwe od 23 marca godz. 8:00 do 25 marca godz. 22:00.
  7. Każdy sprawdzian uruchamia się oddzielnie. Nie trzeba obu sprawdzianów robić jeden po drugim, ani nawet tego samego dnia.
  8. W dniach 16-20 marca uczniowie powinni sprawdzić umiejętność logowania się na platformę e-learningową. W przypadku problemów z dostępem, uczniowie muszą sami skontaktować się z obsługą platformy e-learningowej pod adresem: elearning.wat@gmail.com
  9. Przed uruchomieniem sprawdzianu należy przygotować kartkę, długopis i kalkulator.
  10. Na rozwiązanie zadań każdego sprawdzianu przewidziano 45 minut od chwili wyświetlenia pierwszego zadania, ale uczestnik który w tym czasie nie zakończył pracy ma dodatkowo 5 minut na dokończenie rozwiązania aktualnie wyświetlonego zadania.
  11. W sprawdzianach po przejściu do zadania następnego nie ma możliwości powrotu do zadania poprzedniego.
  12. Wyniki sprawdzianów i czas ich rozwiązywania zapiszą sie automatycznie na platformie e-learningowej z której uruchamiany jest sprawdzian.
  13. Sprawdziany z zadaniami uruchamia się poprzez otwarcie szkoleń
  • „Sprawdzian końcowy z matematyki”,
  • „Sprawdzian końcowy z fizyki”,
  • „Sprawdzian końcowy z biologii”,
  • „Sprawdzian końcowy z chemii”,

dostępne w panelu „Twoje tematy”,
          a następnie wybierając opcję „Kontynuuj szkolenie”.

14. W przypadku problemów z dostępem do zadań lub innymi problemami
              technicznymi w dniach 23-25 marca, należy skontaktować się z obsługą
              platformy e-learningowej pod adresem: elearning.wat@gmail.com