UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW !!!

Tuż przed świętami zakończyły się zmagania szachistów w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych. Nasza szkolna drużyna pierwszy etap rozpoczęła od sukcesu wygrywając finał miejski i zdobywając 1 miejsce wśród wszystkich szkół licealnych w Opolu (w tym pokonując stałego rywala z PLO nr 2).

Kolejny etap to półfinał wojewódzki. I tutaj bez niespodzianek wygrywamy ze szkołami z Kędzierzyna i Olesna i z pierwszego miejsca awansujemy do finału wojewódzkiego. W tym turnieju mieliśmy troszkę mniej szczęścia, gdyż w pierwszym meczu tym razem ulegliśmy drużynie z PLO 2 w Opolu. Kolejne spotkania z Prudnikiem, Nysą, Kędzierzynem i Kluczborkiem wygrywamy i zdobywamy II miejsce na Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych.

A oto skład naszej szkolnej drużyny: Paulina Kopica – 3d, Ludwik Rydzak – 3d, Karolina Karleszko – 2d, Adam Cymbalista  -2e.

GRATULACJE!!!!

Opiekun: Joanna Aksamit