Dzisiaj jest piątek, 15 grudzień 2017r,

Tydzień dla Łukasza zakończony sukcesem

Podczas tygodniowej akcji (27.11- 01.12), nasza szkoła zebrała kwotę 1500zł na rehabilitację Łukasza Jacyszyna. Serdecznie dziękuję uczniom, którzy piekli ciasta, muffinki, sprzedawali bransoletki, breloki do kluczy, zakładki do książek. Szczególne podziękowania kieruję do klas: IIgA, IIgB, IIIgA, I c i IIB. Dziękuję także nauczycielom, rodzicom i wszystkim tym, którzy otworzyli się na pomoc i wsparli nasze działania.

Dnia 5. grudnia podczas Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Auli Wydziału Teologicznego w Opolu odbył się koncert charytatywny dedykowany Łukaszowi. Uczniowie liceum: Aleksandra Kawiak (kl. IIB), Kamil Kowalewski (kl. IID) i Artur Rejment (kl. IID) zaprezentowali utwory " City of Stars" oraz "Two Ghosts". Występy artystyczne uczniów oraz nauczycieli i przyjaciół Zespołu Szkół Ekonomicznych, podziwiali przedstawiciele uczniów naszej szkoły.

Dziękuję za wszelką pomoc, bez Waszego wsparcia nie dałoby się zaangażować tylu dobrych ludzi - koordynator Szkolnego Koła Wolontariuszy mgr Beata Nowak, psycholog szkolny.