Dzisiaj jest wtorek, 22 maj 2018r,

Projekt pt. „Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży”

Dzień Dobry,

Piszę jako Facylitator projektu pt. „Założenia do Strategii Państwa dla Młodzieży”, Jest to projekt pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ma on na celu stworzenie założeń które ułatwią życie młodzieży, dokładnie to stworzenie polityki młodzieży.
Dlatego chcieliśmy serdecznie zaprosić Państwa uczniów, oraz mieszkańców małych miejscowości na spotkanie które odbędzie się 27 kwietnia od godziny 9:00 w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu.
Zależy nam na zdaniu każdego ucznia, na rozmowie z nimi aby wyciągnąć informacje, w czym leży problem.

Więcej informacji pod adresem:
W razie pytań proszę pisać.

Błażej Szymański