X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zamknij okienko


OD DNIA 16 LIPCA 2018

SZKOŁA CZYNNA JEST
W GODZINACH:
8.00 – 13.00
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest niedziela, 19 sierpień 2018r,

Aktualności

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów
III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu, rok szkolny 2017/2018

 

59. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
•    Szymon Gasz z kl.  3 a -  laureat, op. mgr K. Stecka, mgr M. Skoczylas
•    Dominka Gryf z kl. 3 a- finalistka. op. mgr M. Skoczylas

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
•    Dominika Gryf z kl. 3 a -  finalistka, op. mgr M. Skoczylas

 III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
•    Dominka Gryf z kl. 3 a – laureatka, op. mgr M. Skoczylas

41. Olimpiada Języka Niemieckiego
•    5 finalistów: Aleksandra Borkowska z kl. III d, Aleksander Geisler z kl. IIId, Roksana Ernst z kl. III e - op. mgr M. Łapacz
 oraz Max Kaluza i Oliver Kaluza z kl. I e – op. mgr A. Maziakowska

XLIV Olimpiada Historyczna
•    Szymon Gasz z kl. 3 a – laureat , op. mgr A. Wickiewicz

XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
•    Izabela Zielińska z kl. II b  - finalistka, op. mgr D. Czura

XI Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” – matematyka
•    Agata Urbanek z kl. 3 d – laureatka III stp., op. mgr K. Kowalczyk
•    Nina Bąkowska z kl. 3 d – finalistka, op. mgr K. Kowalczyk

LXIX Olimpiada Matematyczna
•    Mikołaj Pater z kl. II b–finalista , op. mgr A. Tesarowicz, dr hab. Robert Sochacki

XLIV Olimpiada Geograficzna
•    Michał Tratkiewicz z kl. I c– finalista , op. mgr A. Szajda

XVI Olimpiada Znajomości Afryki
•    Jakub Joniak z kl. 2 a - laureat op. ks. T. Dziedzic



KONKURSY:

•   XI Ogólnopolski Konkurs „My w Europie”  - Marcel Quaschniok – Quade z kl. I c ,- laureat III miejsca, op. mgr A. Szymańska - Buscicchio

•   XX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy – Adam Gomoła z kl. III a, - wyróżnienie, op. mgr A. Szczęsna – Domagała

•   Magdalena Jasińska z kl. II b -  „złota laureatka” programu Pramerica Moc Działania, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

•   Michał Doros kl. II d – III miejsce III Międzynarodowego KonkursuMatematyczno – Fizycznegoprowadzonego w języku angielskim. op. mgr I. Domańska

•   Ludwika Gołaszewska – Siwiak kl. I a – I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”

•   Adrianna Bischof kl. II b – III miejsce w VIII edycji konkursu Literacki Fenix

Gratulacje dla finalistów i laureatów oraz ich nauczycieli – opiekunów i życzenia powodzenia na następnych olimpiadach !
 

« wstecz

 

Liczba odwiedzin: 4332461

© 2010 ZSO Opole