Szanowni Państwo:

zgodnie z zapisami Rozporządzenia MEIN, które  na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378 oraz z 2021 r. poz. 4) zarządza kontynuowanie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1389, z późn. zm.20 informuję,

że od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021 r. nadal będzie prowadzone nauczanie zdalne.

W tych dwóch tygodniach planowo obywać się będą kolejne próbne egzaminy maturalne dla naszych uczniów klas III oraz zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminów z języka polskiego i matematyki w formie stacjonarnej.

Harmonogramy proszę śledzić na stronie www szkoły.

Życzę zdrowia

Joanna Raźniewska, dyr. PLO nr III w Opolu

Dzisiaj jest niedziela, 28 luty 2021r,

"Nauka kluczem do sukcesu"

Dot. realizacji  Projektu „Nauka kluczem do sukcesu – program rozwojowy liceów ogólnokształcących  Miasta Opola”
KSI nr  POKL.09.01.02-16-042/10
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rozpoczęliśmy rekrutację do Projektu "Nauka kluczem do sukcesu". Ostateczny termin składania dokumentów w sekretariacie upływa 13 października.

Dane uczestnika biorącego udział w projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
[ pobierz ]

DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE PN. „Nauka kluczem do sukcesu – program rozwojowy liceów ogólnokształcących  Miasta Opola”
[ pobierz ]