X

Ta strona używa cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki internetowej.

Zamknij okienko


OD DNIA 16 LIPCA 2018

SZKOŁA CZYNNA JEST
W GODZINACH:
8.00 – 13.00
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie
Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne

 
 

Dzisiaj jest wtorek, 17 lipiec 2018r,

Aktualności

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu, rok szkolny 2017/2018

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad i konkursów
III LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Opolu, rok szkolny 2017/2018

 

59. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Szymon Gasz z kl.  3 a -  laureat, op. mgr K. Stecka, mgr M. Skoczylas
Dominka Gryf z kl. 3 a- finalistka. op. mgr M. Skoczylas

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym
Dominika Gryf z kl. 3 a -  finalistka, op. mgr M. Skoczylas

 III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Dominka Gryf z kl. 3 a – laureatka, op. mgr M. Skoczylas

41. Olimpiada Języka Niemieckiego
5 finalistów: Aleksandra Borkowska z kl. III d, Aleksander Geisler z kl. III d, Roksana Ernst z kl. III e - op. mgr M. Łapacz
 oraz Max Kaluza i Oliver Kaluza z kl. I e – op. mgr A. Maziakowska

XLIV Olimpiada Historyczna
Szymon Gasz z kl. 3 a – laureat , op. mgr A. Wickiewicz , mgr A. Szymczak

XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności,
Izabela Zielińska z kl. II b  - finalistka, op. mgr D. Czura 

XI Ogólnopolska Olimpiada „ O Diamentowy Indeks AGH” – matematyka
Agata Urbanek z kl. 3 d – laureatka III stp., op. mgr K. Kowalczyk
Nina Bąkowska z kl. 3 d – finalistka, op. mgr K. Kowalczyk

LXIX Olimpiada Matematyczna
Mikołaj Pater z kl. 2 b – finalista , op. mgr A. Tesarowicz, dr hab. Robert Sochacki

XLIV Olimpiada Geograficzna
Michał Tratkiewicz z kl. 1 c – finalista , op. mgr A. Szajda

XVI Olimpiada Znajomości Afryki
Jakub Joniak z kl. 2 a   - laureat op. ks. T. Dziedzic

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Jakub Bartkowski z kl. 2 c – finalista, op. mgr W. El - Wanni





KONKURSY:

  • XI Ogólnopolski Konkurs „My w Europie”  - Marcel Quaschniok – Quade z kl. I c ,- laureat III miejsca, op. mgr K. Stecka
  • XX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy – Adam Gomoła z kl. III a, - wyróżnienie, op. mgr A. Szczęsna – Domagała
  • Magdalena Jasińska z kl. II b  -  „złota laureatka” programu Pramerica Moc Działania, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości; udział w finale światowym w Waszyngtonie
  • Michał Doros kl. II d – III miejsce III Międzynarodowego Konkursu Matematyczno – Fizycznego  prowadzonego w języku angielskim. op. mgr I. Domańska
  • Ludwika Gołaszewska – Siwiak kl. I a – I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”
  • Adrianna Bischof kl. II b – III miejsce w VIII edycji konkursu Literacki Fenix
  • Jakub Bartkowski kl. II c – udział w 41.finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • Ludwika Gołaszewska – Siwiak kl. I a – III miejsce w XX Ogólnopolskim Festiwalu Słowa

 

Gratulacje dla finalistów i laureatów oraz ich nauczycieli – opiekunów
i życzenia powodzenia na następnych olimpiadach !

« wstecz

 

Liczba odwiedzin: 4278854

© 2010 ZSO Opole