Przypominamy Rodzicom naszych uczniów,

że do końca października można dokonać ubezpieczenia NW uczniów

na okres od 1.09.2018. do 31.08. 2019.

Zasady w załączniku

Dzisiaj jest czwartek, 18 październik 2018r,

Spotkanie z Peter`em Sokolowskim

Zapraszamy uczniów Państwa Szkoły zainteresowanych ćwiczeniem kompetencji językowych z języka angielskiego w stopniu zaawansowanym na spotkanie z Peter`em Sokolowskim współredaktorem słownika Merriam-Webster, autorem wielu publikacji językoznawczych, redaktorem muzycznym oraz Jen Mac Arthur - Regional English Language Officer. Będą Oni naszymi gośćmi 27 września br. dzięki współpracy z Ambasadą USA w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się w auli III LO w Opolu,
27.09. godz. 11.00 – 12.30.
wraz z krótką prezentacją ofertyośrodka egzaminacyjnego MODN w Opolu ( egz. TOEFL i SAT)

Udział klas dwujęzycznych LO: 1 c, 2 c, 3 c , pod opieką nauczycieli mających planowe lekcje.