Od poniedziałku 17 czerwca wracamy do normalnego rozkładu godzin lekcyjnych.
Przypominamy, że 18 czerwca, o godz.15.30 odbędzie się w auli szkoły uroczystość pożegnania gimnazjalistów.
19 czerwca , o godz. 9.00 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas 1 i 2 liceum w auli szkoły.
Dyrekcja szkoły

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwiec 2019r,

Spotkanie z Peter`em Sokolowskim

Zapraszamy uczniów Państwa Szkoły zainteresowanych ćwiczeniem kompetencji językowych z języka angielskiego w stopniu zaawansowanym na spotkanie z Peter`em Sokolowskim współredaktorem słownika Merriam-Webster, autorem wielu publikacji językoznawczych, redaktorem muzycznym oraz Jen Mac Arthur - Regional English Language Officer. Będą Oni naszymi gośćmi 27 września br. dzięki współpracy z Ambasadą USA w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się w auli III LO w Opolu,
27.09. godz. 11.00 – 12.30.
wraz z krótką prezentacją ofertyośrodka egzaminacyjnego MODN w Opolu ( egz. TOEFL i SAT)

Udział klas dwujęzycznych LO: 1 c, 2 c, 3 c , pod opieką nauczycieli mających planowe lekcje.