Dzisiaj jest poniedziałek, 19 listopad 2018r,

Ogłoszenie o naborze na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020

Ogłoszenie o naborze
na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020

Na podstawie zapisów załącznika do uchwały nr LXVII/1295/18 Rady Miasta Opola z dnia 27 września 2018 r. w sprawie zmiany statutu Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu zawartych

w etapie III przewodniczący Zespołu ds. wyboru członków Młodzieżowej Rady Miasta
w Opolu ogłasza nabór kandydatów na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opola na lata 2018-2020.

Kandydatem na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu może zostać uczeń szkoły ponadpodstawowej z terenu miasta Opola, który spełnia łącznie następujące kryteria potwierdzone pisemnym oświadczeniem kandydata:

a) aktywnie działa na rzecz młodzieży,
b) najpóźniej w dniu wyborów ukończy 15 lat i nie przekroczy 21 lat,
c) wyraża zgodę na kandydowanie oraz pracę w Młodzieżowej Radzie Miasta w Opolu,
d) nie jest zawieszony w prawach ucznia,
e) przedstawi listę poparcia minimum 30 osób; pod listą poparcia może podpisywać się

każdy, kto w dniu wyborów będzie w wieku od 15 do 21 lat; od momentu dostarczenia listy poparcia przez kandydata na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu administratorem danych osobowych jest Urząd Miasta Opola.

Zadaniem kandydata na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu będzie propozycja rozwiązania zadania problemowego, znajdującego się w elektronicznym formularzu rekrutacyjnym.

Zgłoszenie kandydata na członka Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu następuje wyłącznie poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rekrutacyjnego, który dostarczyć należy na adres e-mail mrm@um.opole.pl z dopiskiem „Młodzieżowa Rada Miasta w Opolu – zgłoszenie kandydata” w nieprzekraczalnym terminie do 19 listopada 2018 roku.

Szczegółowa procedura wyboru członków Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu opisana jest
w załączniku do uchwały nr LXVII/1295/18 Rady Miasta Opola z dnia 27 września 2018 r.
w sprawie zmiany statutu Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu:

Formularz rekrutacyjny dostępny jest na Platformie e-Usług Publicznych: