Od poniedziałku 17 czerwca wracamy do normalnego rozkładu godzin lekcyjnych.
Przypominamy, że 18 czerwca, o godz.15.30 odbędzie się w auli szkoły uroczystość pożegnania gimnazjalistów.
19 czerwca , o godz. 9.00 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas 1 i 2 liceum w auli szkoły.
Dyrekcja szkoły

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwiec 2019r,

Kolejny sukces literacki Aleksandry Orlikowskiej

Mimo że Ola jest jeszcze uczennicą  gimnazjum, jej literackie zacięcie i talent przynoszą Jej sukcesy na w ogólnopolskich konkursach, w których staje w szranki nie tylko ze starszą młodzieżą ale również wraz z dorosłymi artystami słowa.

Mikołajkowe spotkanie ( 8.1.2 2018 w Warszawie) na Ogólnopolskim Konkursie Literackim z inspiracji słowem Zbigniewa Herberta w 20 rocznicę śmierci, przyniosło Oli  II miejsce (Srebrne Pióro) wraz z nagrodami oraz publikacją w antologii „Giętkie Pióro”.

Trzyetapowy konkurs obejmował utwory inspirowane  różnorodną twórczością Poety: esej , nowelę oraz  scenariusz spektaklu.

Gratulacje !
(z nagrodzonymi utworami Oli można zapoznać się w antologii dostępnej w szkolnej bibliotece oraz na stronie konkursu