OD 16.07. DO 16.08.2019

W GODZINACH:

Dzisiaj jest środa, 17 lipiec 2019r,

"Tydzień dla Sebastianka"

W dniach 17-20.12.2018r. w naszej szkole odbyła się zbiórka środków dla Sebastiana Wilka. 11-latek choruje na Zespół Pradera-Williego. Choroba ta związana jest z wiotkością mięśni, chronicznym łaknieniem i wieloma aspektami zaburzeń psychoruchowych.

W zbiórkę zaangażowali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Przez cały tydzień na korytarzu szkolnym można było skosztować pysznych ciast, a także nabyć bransoletki wykonane przez uczniów Ekonomika w Opolu, który również prowadził zbiórkę. Zebrano w sumie 856 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na rehabilitację Sebastiana w tym na turnusy podczas, których będzie mógł wziąć udział m.in. w delfinoterapii.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.