Dzisiaj jest piątek, 22 luty 2019r,

Udział uczniów klas społeczno - prawnych w Dialogu Europejskim Przyszłość Europy w Twoich Rękach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kraków, 23.01.2019. Dzięki współpracy z Europa Direct mogliśmy wziąć udział w spotkaniu wraz z młodzieżą z Toskanii, w którym świadectwami przeżycia obozów zagłady w Auschwitz podzieliły się byłe więźniarki z Polski i Włoszech. W drugiej części odbyła się dyskusja z I wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem oraz premierem Toskanii.  Spacer po Krakowie, mimo mroźnej aury, zakończył nasz pobyt w królewskim mieście.