Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Udział uczniów klas społeczno - prawnych w Dialogu Europejskim Przyszłość Europy w Twoich Rękach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kraków, 23.01.2019. Dzięki współpracy z Europa Direct mogliśmy wziąć udział w spotkaniu wraz z młodzieżą z Toskanii, w którym świadectwami przeżycia obozów zagłady w Auschwitz podzieliły się byłe więźniarki z Polski i Włoszech. W drugiej części odbyła się dyskusja z I wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem oraz premierem Toskanii.  Spacer po Krakowie, mimo mroźnej aury, zakończył nasz pobyt w królewskim mieście.