Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek),

godz.9.00 - 15.00.

Obecność obowiązkowa,

Dzisiaj jest sobota, 24 sierpień 2019r,

Miejska uroczystość podsumowania XXI edycji Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2019, odbyła się   - na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Opola , Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Ireny Koszyk -  w dniu 25 stycznia br. w  Sali im. Karola Musioła w opolskim Ratuszu.

Najlepsze szkoły Opola ( i zarazem Opolszczyzny) zostały uhonorowane nagrodami:
III LO –  po raz kolejny w Rankingu najlepsze liceum województwa i miasta  -  reprezentowali uczniowie – olimpijczycy: Jakub Bartkowski z kl. III c oraz Mikołaj Pater z kl. III b, nauczyciel informatyki – mgr Krzysztof Mełech oraz Pani Dyrektor Joanna Raźniewska.
Uroczystość uświetnili swym występem uczniowie naszej szkoły: zespół muzyczny przedstawił utwory przygotowywane na  koncert walentynkowy.