Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Miejska uroczystość podsumowania XXI edycji Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników 2019, odbyła się   - na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Opola , Arkadiusza Wiśniewskiego oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Ireny Koszyk -  w dniu 25 stycznia br. w  Sali im. Karola Musioła w opolskim Ratuszu.

Najlepsze szkoły Opola ( i zarazem Opolszczyzny) zostały uhonorowane nagrodami:
III LO –  po raz kolejny w Rankingu najlepsze liceum województwa i miasta  -  reprezentowali uczniowie – olimpijczycy: Jakub Bartkowski z kl. III c oraz Mikołaj Pater z kl. III b, nauczyciel informatyki – mgr Krzysztof Mełech oraz Pani Dyrektor Joanna Raźniewska.
Uroczystość uświetnili swym występem uczniowie naszej szkoły: zespół muzyczny przedstawił utwory przygotowywane na  koncert walentynkowy.