Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Indeks Start2Star - program stypendialny dla przyszłych studentów (XII edycja)

Do 15 maja 2019 r. trwa nabór wniosków w ramach XII edycji programu stypendialnego Indeks Start2Star. Adresatami konkursu są osoby, które w 2019 r. przystąpią do egzaminu maturalnego oraz rozpoczną studia. Stypendium przyznawane jest na cały regulaminowy czas trwania studiów. Jego miesięczna wysokość wynosi 1600 zł miesięcznie.

Zgodnie z regulaminem konkursu Indeks Star2Star mogą wziąć w nim udział osoby, które oprócz dobrych wyników w nauce wykazują się również aktywnością społeczną, przedsiębiorczością czy zaangażowaniem w wolontariat.
Osoby zakwalifikowane do II etapu rekrutacji, wezmą udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Odbędzie się ona w czerwcu 2019 r.

Organizatorem programu Indeks Start2Star jest Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich. Realizacja programu prowadzona jest we współpracy z Fundacją im. Lesława A. Pagi.