Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek),

godz.9.00 - 15.00.

Obecność obowiązkowa,

Dzisiaj jest sobota, 24 sierpień 2019r,

Indeks Start2Star - program stypendialny dla przyszłych studentów (XII edycja)

Do 15 maja 2019 r. trwa nabór wniosków w ramach XII edycji programu stypendialnego Indeks Start2Star. Adresatami konkursu są osoby, które w 2019 r. przystąpią do egzaminu maturalnego oraz rozpoczną studia. Stypendium przyznawane jest na cały regulaminowy czas trwania studiów. Jego miesięczna wysokość wynosi 1600 zł miesięcznie.

Zgodnie z regulaminem konkursu Indeks Star2Star mogą wziąć w nim udział osoby, które oprócz dobrych wyników w nauce wykazują się również aktywnością społeczną, przedsiębiorczością czy zaangażowaniem w wolontariat.
Osoby zakwalifikowane do II etapu rekrutacji, wezmą udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Odbędzie się ona w czerwcu 2019 r.

Organizatorem programu Indeks Start2Star jest Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich. Realizacja programu prowadzona jest we współpracy z Fundacją im. Lesława A. Pagi.