Od poniedziałku 17 czerwca wracamy do normalnego rozkładu godzin lekcyjnych.
Przypominamy, że 18 czerwca, o godz.15.30 odbędzie się w auli szkoły uroczystość pożegnania gimnazjalistów.
19 czerwca , o godz. 9.00 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas 1 i 2 liceum w auli szkoły.
Dyrekcja szkoły

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwiec 2019r,

Dobra komunikacja interpersonalna – to sukces !

We współpracy z Instytutem Socjologii Uniwersytetu Opolskiego, realizującym

Projekt socjologii zaangażowanej LUDZIE,

uczniowie uniwersyteckiej klasy I A społeczno – humanistycznej mieli możliwość w marcu br. rozpocząć  cykl warsztatów komunikacyjnych, dzięki którym doskonalą swe umiejętności, ćwiczą skuteczne sposoby porozumiewania się, poznają siebie … i doskonale przy tym bawią.

Warsztaty poprowadziła dr Magdalena Piejko – Płonka, w ramach projektu  Otwórzmy serca i umysły w przestrzeni publicznej. To szeroka inicjatywa Instytutu Socjologii UO obejmująca działania naukowe, badawcze i edukacyjne.