Od poniedziałku 17 czerwca wracamy do normalnego rozkładu godzin lekcyjnych.
Przypominamy, że 18 czerwca, o godz.15.30 odbędzie się w auli szkoły uroczystość pożegnania gimnazjalistów.
19 czerwca , o godz. 9.00 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas 1 i 2 liceum w auli szkoły.
Dyrekcja szkoły

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwiec 2019r,

Turniej debat oksfordzkich

W poniedziałek 4.03.19r. odbył się w naszej szkole
Turniej  debat oksfordzkich
organizowany przez samorząd szkolny Eloczy.

Do turnieju zgłosiło się 40 osób, jednak ze względu na ograniczenia czasowe, zostało wyselekcjonowanych 16 osób biorących udział, podzielonych na 4 drużyny. Półfinały wygrały drużyny klas pierwszych oraz trzecich, debatując nad tezą  „Podróże kształcą lepiej niż lekcje geografii i historii”. W finale, te wygrane drużyny miały do czynienia z tezą „Wolność jest ważniejsza niż bezpieczeństwo”.

Niespodziewanie, z wielką klasą i prezencją, turniej debat wygrała drużyna klas pierwszych reprezentowana przez Jana Maryniaka, Adama Szymańskiego, Bartosza Joniaka oraz Michała Łazarczyka.

Debaty były sędziowane przez Jakuba Płonkę, Adama Gomołę oraz Jana Adamskiego; to również współpraca z absolwentami  Trójki, którzy jako uczniowie zdobywali doświadczenie w programie debat.

Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału, a drużynie zwycięskiej  gratulujemy.

Samorząd Szkolny Eloczy.