Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Sukcesy młodych ekonomistów

Sukcesy młodych ekonomistów – gimnazjaliści najlepsi w województwie!
Finały konkursów przedsiębiorczości i finansów zostały zdominowane przez naszych trzecioklasistów:
Marka Kossakowskiego i Wojciecha Burdę. Pod opieką mgr. Arkadiusza Wickiewicza obaj zostali zwycięzcami:

• Konkursu „W świecie finansów VIII” organizowanego przez NBP, WSZiA w Opolu oraz ZSO nr II w Opolu – Wojciech Burda I miejsce, Marek Kossakowski II miejsce
  • Konkursu Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce organizowanego przez NBP i ZS Ekonomicznych w Opolu  - Marek Kossakowski I miejsce,

Gratulujemy !!!