Szanowni Państwo, Uczniowie i Rodzice naszych uczniów,

dziękuję tym, którzy wzięli udział w spotkaniu w dniu 16 kwietnia.

Rada Pedagogiczna ZSO w Opolu została
zwołana na dzień 23 kwietnia 2019.

Przypominam, że w dniach od 18 do 23 kwietnia
trwają ferie świąteczne.

Nadal trwa akcja strajkowa, w której bierze udział większość nauczycieli naszej szkoły.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt.

Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019r,

Międzynarodowy Konkurs Matematyczno–Fizyczny w Języku Angielskim

Michał Doros z kl. III d zdobył I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno – Fizycznym w Języku Angielskim. To już 4 konkurs organizowany przez LO nr 1 w Wieluniu dla uczniów szkół zrzeszonych w Towarzystwie Szkół Twórczych. Podobnie jak w roku ubiegłym, w konkursie wzięła udział trójka z Trójki: Klara Weissbrot – Koziarska, Michał Doros i Rafał Polak z klasy III d, matematyczno – informatycznej.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczniowie mieli do rozwiązania 30 zadań z obu przedmiotów w ciągu zaledwie 120 minut i oczywiście wyłącznie w języku angielskim.

Gratulacje dla całej trójki z  Trójki i dla Michała – zdobywcy I miejsca i laptopa!

Opiekunem uczniów jest Pani mgr Izabela Domańska.