KANDYDACI DO III LICEUM
PRZYPOMINAMY O ETAPACH PRAC W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM:

1.    DO 21 CZERWCA, DO GODZ.15.00 – SKŁADANIE WNIOSKU DO SZKOŁY I WYBORU.

2.    OD 19 CZERWCA DO 25 CZERWCA - ZŁOŻENIE W SZKOLE I WYBORU KOPII ŚWIADECTWA, ZAŚWIADCZENIA O WYNIKACH EGZAMINU GIMAZJALNEGO.
UWAGA LAUREACI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH – PROSZĘ SKŁADAĆ ORYGINAŁY WYŻEJ WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW.

3.    DO 24 CZERWCA – WPISANIE DO SYSTEMU SWOICH OCEN I OSIĄGNIĘĆ ZE  ŚWIADECTWA !!!
4.    11 LIPCA  OTRZYMASZ INFORMACJĘ, DO KTÓREJ SZKOŁY SIĘ DOSTAŁEŚ.

5.    OD 11 LIPCA DO 15 LIPCA – SKŁADANIE ORYGINAŁÓW DOKUMENTÓW, DODATKOWO
 2 ZDJĘĆ LEGITYMACYJNYCH I KARTY ZDROWIA (JEŻELI WYDAŁA JĄ SZKOŁA).

KOMISJA REKRUTACYJNA

Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwiec 2019r,

Międzynarodowy Konkurs Matematyczno–Fizyczny w Języku Angielskim

Michał Doros z kl. III d zdobył I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno – Fizycznym w Języku Angielskim. To już 4 konkurs organizowany przez LO nr 1 w Wieluniu dla uczniów szkół zrzeszonych w Towarzystwie Szkół Twórczych. Podobnie jak w roku ubiegłym, w konkursie wzięła udział trójka z Trójki: Klara Weissbrot – Koziarska, Michał Doros i Rafał Polak z klasy III d, matematyczno – informatycznej.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczniowie mieli do rozwiązania 30 zadań z obu przedmiotów w ciągu zaledwie 120 minut i oczywiście wyłącznie w języku angielskim.

Gratulacje dla całej trójki z  Trójki i dla Michała – zdobywcy I miejsca i laptopa!

Opiekunem uczniów jest Pani mgr Izabela Domańska.