KANDYDACI DO III LICEUM
PRZYPOMINAMY O ETAPACH PRAC W SYSTEMIE REKRUTACYJNYM:

1.    DO 21 CZERWCA, DO GODZ.15.00 – SKŁADANIE WNIOSKU DO SZKOŁY I WYBORU.

2.    OD 19 CZERWCA DO 25 CZERWCA - ZŁOŻENIE W SZKOLE I WYBORU KOPII ŚWIADECTWA, ZAŚWIADCZENIA O WYNIKACH EGZAMINU GIMAZJALNEGO.
UWAGA LAUREACI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH – PROSZĘ SKŁADAĆ ORYGINAŁY WYŻEJ WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW.

3.    DO 24 CZERWCA – WPISANIE DO SYSTEMU SWOICH OCEN I OSIĄGNIĘĆ ZE  ŚWIADECTWA !!!
4.    11 LIPCA  OTRZYMASZ INFORMACJĘ, DO KTÓREJ SZKOŁY SIĘ DOSTAŁEŚ.

5.    OD 11 LIPCA DO 15 LIPCA – SKŁADANIE ORYGINAŁÓW DOKUMENTÓW, DODATKOWO
 2 ZDJĘĆ LEGITYMACYJNYCH I KARTY ZDROWIA (JEŻELI WYDAŁA JĄ SZKOŁA).

KOMISJA REKRUTACYJNA

Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwiec 2019r,

Szanowni Rodzice naszych uczniów

Szanowni Rodzice naszych uczniów,
Drodzy Uczniowie.

W związku z trwającym protestem nauczycieli, który w dniu 8 kwietnia 2019r. ma przyjąć formę strajku i nieprzystąpienia pedagogów do pracy informuję, że zarówno w klasach gimnazjalnych, jak i licealnych nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne.

Dlatego też proszę Uczniów o pozostanie w domach pod opieką Rodziców.

Proszę na bieżąco śledzić informacje o organizacji pracy szkoły w kolejnych dniach.

Jeśli w niedzielę 7 kwietnia wieczorem zapadnie decyzja o wycofaniu strajku, zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem.

Opole, 7.04.209.
Z poważaniem,
Dyrektor Szkoły:  Joanna Raźniewska.
.