Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek),

Obecność obowiązkowa,

Dzisiaj jest sobota, 24 sierpień 2019r,

FINALIŚCI OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

W dniach 5-7.04  uczniowie naszej szkoły - Michał Łazarczyk (1a) i Michał Tratkiewicz (2c) uczestniczyli w zawodach centralnych jubileuszowej LX edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (pod hasłem przewodnim "Polska i jej sąsiedzi") i jako jedyni spośród reprezentantów Opolszczyzny uzyskali tytuły Finalistów. Bogaty program zawodów przewidywał m.in.: spotkanie z Prezydentem. RP w Pałacu Prezydenckim, byłym wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego Ryszardem Czarneckim, posłem Andrzejem Halickim oraz pracownikami placówek dyplomatycznej Polski i Białorusi.
Gratulujemy sukcesu .