Dzisiaj jest sobota, 25 maj 2019r,

Opolski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Serdecznie zapraszamy laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, 51. Małej Olimpiady Matematycznej, wraz z nauczycielem i rodzicem na podsumowanie zmagań konkursowych w roku szkolnym 2018/2019.

Uroczystość wręczenia dyplomów dla uczniów, nauczycieli i rodziców  dla gimnazjalistów i MOM  odbędzie się
20 maja ( poniedziałek) o godz. 12.30.  w Filharmonii Opolskiej.

Wyjście uczniów PG nr 9 i PLO nr III ze szkoły pod opieką nauczycieli – 11.55 .