Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek),

Obecność obowiązkowa,

Dzisiaj jest sobota, 24 sierpień 2019r,

Letni ogródek dla uczniów

Z okazji Dnia Dziecka szkoła zakupiła 8 leżaków dla uczniów. Nadchodzący koniec roku, a w związku z tym intensywne przygotowania do zdobycia, jak najlepszych ocen sprawiają, że uczniowie, nie mają czasu na odpoczynek. W związku z czym chcemy, aby mogli odpocząć w tworzącym się "ogródku letnim" na zielonym terenie boiska szkolnego.

Prosimy także o wsparcie przez nauczycieli i rodziców naszej wspólnej inicjatywy :

można przynieść małe stoliki, leżaki czy pufy,  które dodatkowo wypełniłyby przestrzeń przyjazną dla uczniów, ale także dla nauczycieli i rodziców.

Życzymy uczniom przyjemnego odpoczynku w "ogródku letnim", a także z okazji Dnia Dziecka sukcesów edukacyjnych i wkrótce wspaniałych wakacji.