Od poniedziałku 17 czerwca wracamy do normalnego rozkładu godzin lekcyjnych.
Przypominamy, że 18 czerwca, o godz.15.30 odbędzie się w auli szkoły uroczystość pożegnania gimnazjalistów.
19 czerwca , o godz. 9.00 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla klas 1 i 2 liceum w auli szkoły.
Dyrekcja szkoły

Dzisiaj jest poniedziałek, 17 czerwiec 2019r,

Letni ogródek dla uczniów

Z okazji Dnia Dziecka szkoła zakupiła 8 leżaków dla uczniów. Nadchodzący koniec roku, a w związku z tym intensywne przygotowania do zdobycia, jak najlepszych ocen sprawiają, że uczniowie, nie mają czasu na odpoczynek. W związku z czym chcemy, aby mogli odpocząć w tworzącym się "ogródku letnim" na zielonym terenie boiska szkolnego.

Prosimy także o wsparcie przez nauczycieli i rodziców naszej wspólnej inicjatywy :

można przynieść małe stoliki, leżaki czy pufy,  które dodatkowo wypełniłyby przestrzeń przyjazną dla uczniów, ale także dla nauczycieli i rodziców.

Życzymy uczniom przyjemnego odpoczynku w "ogródku letnim", a także z okazji Dnia Dziecka sukcesów edukacyjnych i wkrótce wspaniałych wakacji.