Rada pedagogiczna III Liceum - 30 sierpnia 2019 r.(piątek),

godz.9.00 - 15.00.

Obecność obowiązkowa,

Dzisiaj jest sobota, 24 sierpień 2019r,

,,Piszę , bo lubię, chcę i mogę

Katarzyna Zych uczennica kl. Ie o profilu lekarskim zajęła II miejsce w III Konkursie Literackim ,,Piszę , bo lubię, chcę i mogę" dla uczniów ze stwierdzoną dysleksją, dysortografią lub dysgrafią. Organizatorem konkursu jest Miejska Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Opolu.

To już kolejny sukces uczennicy naszego liceum   w tym konkursie, gdyż w ub. roku laureatką została Patrycja Mular z kl.II e.

Cieszymy się z sukcesu Kasi, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów   w konkursach literackich.