Uwaga , uwaga, uwaga !!!

Od dnia 16 września 2020 teren boiska
III LO w Opolu
przy ul. Dubois 28
stanie się placem budowy – remontu nawierzchni.
Teren zostanie odgrodzony i oznaczony: prosimy wszystkich o stosowanie się  do ograniczeń
i zasad bezpieczeństwa.

Przejście pomiędzy III LO i PSP 2
( od ul. Dubois do ul. Katowickiej i odwrotnie) zostanie zamknięte.

Dzisiaj jest wtorek, 29 wrzesień 2020r,

REKRUTACJA DO PROJEKTU
 „BUDOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ LICEALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OPOLU”

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Budowanie kariery zawodowej…”. Projekt obejmuje ciekawe i różnorodne kursy i staże zawodowe dla uczniów. Mamy do dyspozycji tylko 19 miejsc!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej PLOIII, na tablicy informacyjnej doradztwa zawodowego oraz u szkolnego innowatora, p. Iwony Ratajczak.

Rekrutacja rozpoczyna się 18. 02. 2019r i będzie trwać do 26. 02. 2019. Chętni do udziału w projekcie muszą złożyć u p. I. Ratajczak komplet poprawnie wypełnionych dokumentów ( Formularz zgłoszeniowy, Ankieta preferencji ), które będzie można otrzymać na spotkaniu informacyjnym w poniedziałek, 18.02. na dużej przerwie, w auli.

Dokumenty można także pobrać ze strony internetowej PLOIII ( zakładka: Projekt „Budowanie kariery…”).

O zakwalifikowaniu do Projektu decyduje kolejność zgłoszeń.