Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

REKRUTACJA DO PROJEKTU
 „BUDOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ LICEALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH W OPOLU”

Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Budowanie kariery zawodowej…”. Projekt obejmuje ciekawe i różnorodne kursy i staże zawodowe dla uczniów. Mamy do dyspozycji tylko 19 miejsc!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej PLOIII, na tablicy informacyjnej doradztwa zawodowego oraz u szkolnego innowatora, p. Iwony Ratajczak.

Rekrutacja rozpoczyna się 18. 02. 2019r i będzie trwać do 26. 02. 2019. Chętni do udziału w projekcie muszą złożyć u p. I. Ratajczak komplet poprawnie wypełnionych dokumentów ( Formularz zgłoszeniowy, Ankieta preferencji ), które będzie można otrzymać na spotkaniu informacyjnym w poniedziałek, 18.02. na dużej przerwie, w auli.

Dokumenty można także pobrać ze strony internetowej PLOIII ( zakładka: Projekt „Budowanie kariery…”).

O zakwalifikowaniu do Projektu decyduje kolejność zgłoszeń.