W dniach: 23.12.2019 - 03.01.2020

sekretariat szkoły będzie nieczynny

Dzisiaj jest sobota, 14 grudzień 2019r,

Oferta uczelni wojskowych dla licealistów

Spotkanie, zorganizowane 26 listopada 2019 Wojskową Komendę Uzupełnień w Opolu dla uczniów klas maturalnych III LO w Opolu, miało przede wszystkim na celu prezentację Punktu   Informacyjnego ds. Szkolnictwa Wojskowego: ofert studiów Wojskowej Akademii Technicznej, Akademii Wojsk Lądowych, Akademii Marynarki Wojennej oraz wojskowo – lekarskiego kierunku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Spotkanie z podchorążymi różnych kierunków poprowadził mjr Wojciech Bakalarz.
Studia na uczelniach wojskowych to wspaniała szansa na przyszłość. Nasz absolwent, student WAT, Bartłomiej Grzybowski, został jedynym od wielu lat polskim podchorążym West Point: najbardziej prestiżowej amerykańskiej uczelni wojskowej.