Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest czwartek, 16 lipiec 2020r,

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Rodzice, zgodnie z rekomendacją Prezydenta Miasta Opola, w porozumieniu ze sztabem kryzysowym w Opolu, informuję, że od dnia 12 marca do 25 marca 2020 zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne w placówkach publicznych miasta Opola. Podobne działania  zostały podjęte w całym kraju.

Mając na uwadze dobro, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, prosimy o rozważne zaopiekowanie się młodzieżą, unikanie wszelkich miejsc publicznych, zgromadzeń i wyjazdów poza miejsce zamieszkania.

Prosimy o śledzenie strony Ministerstwa Edukacji Narodowej, Miasta Opola i dziennika internetowego szkoły.

Z poważaniem, Joanna Raźniewska Dyrektor III LO w Opolu.