UWAGA !

W dniach 31.07. - 04 08. 2020r. sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 15.00.

Drodzy Ósmoklasiści/Drodzy Rodzice!
Przypominamy najważniejsze terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym:
1) Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Możliwe jest:
a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
albo:
b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

Dzisiaj jest poniedziałek, 03 sierpień 2020r,

Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (ul. Niedziałkowskiego 9 w Opolu) zmieniła formy pracy i  kontaktu z  Klientami na czas stanu epidemiologicznego.

Z oczywistych względów do odwołania zawieszone są spotkania diagnostyczno-terapeutyczne oraz  konsultacyjne, przebiegające w bezpośrednim kontakcie z dziećmi i uczniami, rodzicami i nauczycielami. Specjaliści Poradni nadal pozostają jednak do dyspozycji osób potrzebujących wsparcia, informacji, porady czy konsultacji. Poradnia świadczy pomoc:

a) telefonicznie w godzinach 8.00-15.00:

sekretariat: (77) 454 92 16-17 oraz 519 833 408

uruchomiliśmy również dodatkowe numery telefonów do specjalistów:

510 766 752 – dyżur psychologa

510 766 753 – dyżur pedagoga

510 501 334 – dyżur logopedy

b) mailowo:
sekretariat@mppp.opole.pl (sekretariat przekieruje mail do odpowiedniego specjalisty lub dyrektora).

c) z wykorzystaniem komunikatorów internetowych
decyzję o uruchomieniu wsparcia poprzez połączenie wideo (SKYPE, SIGNAL) podejmuje każdorazowo, za porozumieniem prawnego opiekuna dziecka/ucznia, specjalista Poradni, wyłącznie, gdy w jego ocenie, forma ta stwarza warunki do efektywnej pomocy.