Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwiec 2020r,

XXXVII OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYKÓW

W tegorocznej edycji, której finał został przeprowadzony bez prezentacji prac naukowych ze względu na epidemię, wśród najlepszych uczestników, znalazła się uczennica klasy I Cn opolskiej Trójki ,  Paulina Stasiuk,  która za pracę Analiza wydajności pracowników w firmie produkcyjnej z zastosowaniem modelu regresji liniowej, opracowaną pod opieką dr. hab. Roberta Sochackiego,  otrzymała List Gratulacyjny.

Trzeba zaznaczyć, że wśród kilkudziesięciu finalistów z całej Polski, Paulina okazała się jedyną przedstawicielką Opola .