Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwiec 2020r,

ZMIANY W HARMONOGRAMIE REKRUTACJI

NASTĄPIŁY ZMIANY W TERMINACH REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH. NOWE TERMINY ZOSTANĄ PODANE NA STRONIE SZKOŁY DO 26 MAJA 2020 ROKU.

TEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ RÓWNIEŻ NIE ODBĘDZIE SIĘ 22 MAJA.