Uwaga ! Uczniowie i Rodzice/ Opiekunowie naszych uczniów,

przypominam o zmianach w organizacji roku szkolnego, wynikających z nowych terminów egzaminów maturalnych !

Dla wszystkich uczniów klas I i II :

Do zdalnych lekcji, aż do końca roku szkolnego, powracamy w poniedziałek, 15 czerwca.

Uwaga – proszę sprawdzać zastępstwa w planie lekcji, ponieważ wielu nauczycieli zostanie oddelegowanych do zespołów nadzorujących egzaminy maturalne do 29 czerwca .

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca (piątek).

Szczegółowe  informacje o jego organizacji zostaną przedstawione w późniejszym czasie.

Dzisiaj jest czwartek, 04 czerwiec 2020r,

Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, które odbędą się w trybie zdalnym w dniach 23 i 24 maja na platformie Discord. Będzie to niepowtarzalna okazja dla maturzystów do poznania naszego Wydziału i porozmawiania ze studentami.

Wydarzenie jest dostępne pod linkiem:

Uprzejmie zachęcamy do przekazania tej informacji uczniom.