Szanowni Państwo,

użytkownicy naszej strony internetowej,

bardzo przepraszamy za niedogodności związane z zamianą czcionek i zmianami zapisów –

spowodowane jest to starym programem i prosząc o cierpliwość,

informujemy o przygotowywanej nowej formie strony www. Opolskiej Trójki.

UWAGA !

W DNIACH: 14.07. - 30.07. 2020r. SEKRTARIAT PLO III BĘDZIE NIECZYNNY.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZAŁATWIENIE EWENTUALNYCH SPRAW.

Dzisiaj jest niedziela, 12 lipiec 2020r,

Dyskusje Moderowane SU w Opolu

20 oraz 22 maja odbyły się Dyskusje Moderowane SU w Opolu organizowane przez Ogólnopolska Federacja Młodych

W dyskusjach brali udział uczniowie naszej szkoły! Byli to: Marek Kossakowski oraz Piotr Zatrwanicki. Tematem debat było: Czy e-learning w przyszłości zastąpi edukację tradycyjną?

Celami dyskusji były, m.in: rozwinięcie umiejętności komunikacji z innymi, wymiana poglądów, punktów widzenia, zwiększenie znajomości globalnych problemów oraz budowanie własnej wartości pewności siebie u innych.

Z relacji uczestników wynika, że dyskusje odbyły się na bardzo wysokim poziomie oraz wyrazili chęć do wzięcia udziału w kolejnych, tego typu wydarzeń.

Organizatorami byli uczniowie naszej szkoły, którzy działają w Ogólnopolskiej Federacji Młodych: Tamara Bak (IIA), Magdalena Dawid (IIA), Jonasz Szukała (IIIA) oraz Adam Leżoń (ICs).

Zachęcamy również do dołączenia w szeregi #OFM!! Aby to zrobić należy wypełnić formularz zgłoszeniowy